Jak wyglądali prawdziwi samuraje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2019, 16:30
Tak jak na filmach
Odpisz
27 września 2017, 17:04
Na ch*j mię ta wiedza?
Odpisz
26 kwietnia 2017, 17:28
Pff... Ale pi**eczki. Przypominam, że to husaria jest najlepsza.
Odpisz
19 czerwca 2017, 19:12
Husarze robili gałę w toaletach kozakom, potwierdzone info
Odpisz
19 czerwca 2017, 23:22
Chyba twoja stara. meh
Odpisz
20 czerwca 2017, 16:23
No serio mówię... Moze najlepsza jazda tamtych czasów, ale wystarczyło trochę błota i kozacy i chłopi rezuni z dzidami i sulicami ich pokonywali...
Odpisz
20 czerwca 2017, 21:03
Hyhyhy... Synuś, co ty mi tu pie**olisz farmazony za przeproszeniem... Husaria miała tylko jedną "przegraną" na swoim koncie i to nie z powodu ich "słabości" tylko za sprawą ch*jowego dowódcy. Który nie potrafił dowodzić. A na końcu "bitwy" gdy husarze mieli się dobrze po prostu zarządził sobie odwrót... Później został oskarżony o zdradę kraju... A twoi Kozacy... Synuś, Husaria miała najlepsze zbroje i broń --->NA ŚWIECIE!!!<--- A Kozacy mieli GÓWNO! nawet ich "dzidy" jak ty to nazwałeś... Były mniejsze od naszych kopii. Do tego... Skoro kozacy byli tacy P O T Ę Ż N I... To dlaczego my mieliśmy TAK ZAJEBIŚCIE OGROMNY KRAJ a ci ku*wy biedaki byli koczownikami?
Odpisz
21 czerwca 2017, 15:37
Te "ku*wy biedaki" były częścią naszego państwa. A, i nie, husaria miała więcej niż jedną przegraną. Jasne, byli zajebiści, ale nie idealni
Odpisz
21 czerwca 2017, 18:39
Byli
Odpisz
21 czerwca 2017, 20:09
Żadna jednostka nie jest idealna. Oni też nie byli.
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:40
samuraje są ***iści !!!
Odpisz
18 grudnia 2013, 22:23
@Fobi96: *byli
Odpisz
19 grudnia 2013, 15:40
@tachu99: na pewno znajdzie się jeszcze jakiś samuraj
Odpisz
19 grudnia 2013, 16:12
@Fobi96: Ostatni zginął w 1994 w ameryce (lekcja histori )
Odpisz
19 grudnia 2013, 22:27
@Fobi96: dlaczego byli przecież samuraj to coś na wzór naszego rycerza, czyli jest to tytuł szlachecki który przechodzi z ojca na syna... nie bardzo chce mi się wierzyć żeby żaden nie przeżył... zresztą skoro żyją mistrzowie kowalstwa którzy wykuwają tą wspaniałą broń to i osoby jej używające muszą żyć... :D
Odpisz
20 grudnia 2013, 12:30
@Poi5on: no właśnie oto mi chodzi musi być na świecie choć 1 samuraj przecież są tacy ludzie którzy wiedzą jak obchodzić się bronią białą co jest bardziej efektowne (przynajmniej jak dla mnie) a nie co się chwalą bronią palną
Odpisz
29 maja 2016, 14:57
@Fobi96: Nie ma już ani jednego samuraja. Wszyscy popadali. Nawet największy mistrz w posługiwaniu się kataną i znający się na samurajskim rzemiośle nie może zostać samurajem.
Odpisz
31 grudnia 2013, 23:43
Btw, te łuki mnie przerażają.
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:26
Pamięta ktoś jak się nazywa ta ich włócznia?
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:31
@Mermeros: Chyba yari
Odpisz
18 grudnia 2013, 19:01
@Nezumi: yari to dosłownie włócznia. Samuraje mieli naginate. Używali jej głównie biedniejsi samuraje których nie było stać na zestaw katana i wakizashi.
Odpisz
18 grudnia 2013, 19:12
@Mermeros: Oszczep?
Odpisz
19 grudnia 2013, 22:16
@Mermeros: naginata jeśli dobrze pamiętam... oczywiście jeśli chodzi Ci o tą z wydłużonym ostrzem...
Odpisz
19 grudnia 2013, 15:40
trochę mnie te ich łuki przerażają a szczególnie ten na 4 obrazku od końca jest dwa razy większy od posiadacza więc co on mógł zrobić ze zbroją
Odpisz
19 grudnia 2013, 15:19
na końcu powinno być coś w stylu ,,a jak wyglądają wg. telewizji"
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:43
Że się tak spytam... A jak niby mieli wyglądać? Myślałem że na końcu będzie coś w stylu "A nie wyglądali wcale tak:"
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:24
Gdzie samurai Jack ?!? >:O
Odpisz
18 grudnia 2013, 21:56
To pipa a nie samuraj ;-;
Odpisz
19 grudnia 2013, 14:14
@jezuz13: Lepszy od dzisiejszych nincz na disznej iks de ;-;
Odpisz
19 grudnia 2013, 16:35
Zgadza się :D
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:22
Ch**jowo wyglądali ;-;
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:42
Epickie zbroje, epicko ostre miecze i zaje*iście ciche i lekkie, włosy spięte w kok, lekkie i wytrzymałe Zbroje oraz chroniące całą głowę ze wszystkich stron i przy tym dobrze wyglądające hełmy. Mam wymieniać dalej, a ty dalej będziesz twierdził że wyglądali chu*owo ?
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2013, 18:48
@malaho2000: Teraz jak o tym myślę to zmieniam zdanie :D
Odpisz
18 grudnia 2013, 18:53
No właśnie
Odpisz