@miesny_jez: Ok, prosta matematyka:
Monolit jest zrobiony z trzech 3 milimetrowych blach 300 x 58 cm. Daje to mniej więcej 5280 cm^3 stali nierdzewnej o gęstości ~ 8g/cm^3, więc monolit waży ok. 124 kg.
Skup stali nierdzewnej to jakieś 2,30 zł za kilo, co w końcu pozwala ocenić wartość monolitu na niecałe 300 zł.
Ale to jest fake monolit. Tamten monolit charakteryzował się tym że to po prostu była srebrna, mega mocna bryła. Na tym widać śruby i nity - czyli ktoś go po prostu złożył i dla żartów wbił w piasek przy Wiśle (to było przewidywalne w zasadzie)
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2020, 21:48
Za parę dni będzie w innym miejscu... na złomowisku
Odpisz
12 grudnia 2020, 09:05
@miesny_jez: Ok, prosta matematyka:
Monolit jest zrobiony z trzech 3 milimetrowych blach 300 x 58 cm. Daje to mniej więcej 5280 cm^3 stali nierdzewnej o gęstości ~ 8g/cm^3, więc monolit waży ok. 124 kg.
Skup stali nierdzewnej to jakieś 2,30 zł za kilo, co w końcu pozwala ocenić wartość monolitu na niecałe 300 zł.
Odpisz
12 grudnia 2020, 10:56
@Szikaka_: Jadę tam, może zdążę
Odpisz
9 grudnia 2020, 22:51
A o ile się nie mylę, to wszystko dla show na netflixie
Odpisz
10 grudnia 2020, 00:02
@Patrgos: A jakie to show?
Odpisz
12 grudnia 2020, 03:22
@Patrgos: no ja nie wiem czy Netflix by nielegalnie wznosił konstrukcje dla reklamy, władze Utah podkreśliły, że żadnego pozwolenia nie wydali
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2020, 10:22
@Patrgos: show zdrobil kanał ,,i did a thing"
Odpisz
12 grudnia 2020, 09:58
Ej bo o co w ogóle chodzi z tym monolitem bo chyba ominąłem jakiegoś mema
Odpisz
12 grudnia 2020, 10:21
@jejaplxiaomi: aliens
Odpisz
12 grudnia 2020, 00:05
tomb raider king przejdzie do rzeczywistości, relikty! nadchodze!
Odpisz
11 grudnia 2020, 21:31
Ale to jest fake monolit. Tamten monolit charakteryzował się tym że to po prostu była srebrna, mega mocna bryła. Na tym widać śruby i nity - czyli ktoś go po prostu złożył i dla żartów wbił w piasek przy Wiśle (to było przewidywalne w zasadzie)
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2020, 19:47
To wszystko przez PIS i monolit! -
wypowiedź Karyny chwilę przed śmiercią od koronawirusa 5g
Odpisz
11 grudnia 2020, 21:24
To karyny nie głosują na PiS z powodu 500+?
Odpisz
11 grudnia 2020, 21:21
Striełok, dawłaj mjenia protivogaza!
Odpisz
11 grudnia 2020, 21:16
Wielki монолит objawił się ponownie
Nie opuszczaj nas oh монолит
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:59
Mi się to kojarzy z wojną światów
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:58
To żeby sygnał ze szczepionek się odbijał.
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:53
Czy tylko mi ten monolit kojarzy się z tym z Odysei kosmicznej?
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:35
Kosmici ze Spore chcą nas wciągnąć w fazę kosmosu
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:10
może 4 dni postoi, i go złomiarze ukradną
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2020, 22:09
Zaraz go ukradną
Odpisz
9 grudnia 2020, 22:11
@megaanimetickler69: Złomiarze zapie....ą i będzie po zawodach
Odpisz
9 grudnia 2020, 22:12
@megaanimetickler69: panie toć na skupie takiego jeszcze nie było
Odpisz
11 grudnia 2020, 19:07
@megaanimetickler69: sprzedadzą za 2 stówy i profit
Odpisz
9 grudnia 2020, 22:55
I zaraz będzie diaxem cięte i na złom
Odpisz