Autentyk z mojego podręcznika.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Typowy NPC
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2020, 20:08
w 6 prawidłowa odpowiedź to sharks.
Odpisz
10 grudnia 2020, 20:11
Dzięki za poradę :)
Odpisz
12 grudnia 2020, 12:34
a w 5
Odpisz
12 grudnia 2020, 15:40
@Peroczek: przecież masz napisane że fucking cold
Ewentualnie jak jesteś Brytyjczykiem to możesz napisać fucking chilly chyba, też zadziała
Odpisz
12 grudnia 2020, 13:06
jaka tam miała być odpowiedź?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2020, 14:26
@Shadow_Hedge: w 5? stawiam, że freezing cold
Odpisz
12 grudnia 2020, 11:57
Tytuł powinien brzmieć: "Angielski śmieszek z mojego podręcznika"
Odpisz
12 grudnia 2020, 10:08
Nie rozumiem o co chodzi w tym memie
Odpisz
12 grudnia 2020, 10:14
zobacz sobie na przykład 5
Odpisz
12 grudnia 2020, 11:02
@torelq: Chyba wcześniej nie rozczytałam, dzięki XD
Odpisz
12 grudnia 2020, 10:19
1 klasa podbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
2 klasa podbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
3 klasa podbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
4 klasa podbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
5 klasa podbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
6 klasa podbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
1 klasa gimbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
2 klasa gimbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
3 klasa gimbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
1 klasa licbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
2 klasa licbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
3 klasa licbazy: "Dzisiaj drogie dzieciaczki mamy temat pogoda"
AAAA I TAK K...A DO KOŃCA ŚWIATA J...NY DZIEŃ ŚWISTAKA
Odpisz
12 grudnia 2020, 10:47
@JaBezTrybu: @JaBezTrybu: Jestem na studiach i dalej to samo gówno, już mi się rzygać chce.
Odpisz
12 grudnia 2020, 10:50
@astrofizyk: Tyle dobrze, że na moich studiach, na które się zapewne nie dostanę oferują oprócz angola do wyboru francuski od podstaw. Oczywiście wybiorę francuski.
Odpisz