Kiedy przypomnę sobie, że mam sprawdzian w poniedziałek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Nie znoszę kleszczy
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2013, 11:07
czy tylko ja też zrobiłam wielkie oczy przez tego psa?
Odpisz
22 grudnia 2013, 22:29
Czy tylko ja mam do 2 stycznia przerwę świąteczną?
Odpisz
22 grudnia 2013, 22:46
@keil007: Ja mam do 7 xdd potem 2 tygodnie do szkoly i potem znowu 2 tygodnie wolnego xdd
Odpisz
22 grudnia 2013, 21:22
Kiedy przypomnę sobie, że PONIEDZIAŁEK JEST WOLNY! Booyah!
Odpisz
22 grudnia 2013, 17:06
Po chwili zastanowienia:
- A*** przecież wolne do 7 stycznia !!!
Odpisz
22 grudnia 2013, 17:49
@qwertqwert: Nie wiem jak ty ale niektórzy mają do 2 stycznia. ;p
Odpisz
22 grudnia 2013, 18:20
@Ekola: biedna :<
Odpisz
22 grudnia 2013, 17:06
sprawdzian w poniedziałek? chyba w poniedziałek 7 stycznia czyli kilka tygodni jeszcze jest
Odpisz
22 grudnia 2013, 17:05
Nie tym razem.
Odpisz