memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 października 2022, 17:04
Jprdl, myślałem że to shitpost o jedzeniu kalendarzy
Odpisz
15 grudnia 2020, 01:31
Ale co znaczy "jedzący normalnie" w tym kontekście?
15 grudnia 2020, 06:47
@Mippi: wpi.....ają wszystko razem z kartonem
16 grudnia 2020, 10:01
@KapitanJohnPrice: jedną dziennie czekoladke.
15 grudnia 2020, 10:04
Ciekawy sposób. Czekoladka co godzinę
15 grudnia 2020, 09:10
En nigdy o tym nie pomyślałem
15 grudnia 2020, 08:05
Jestem K....SKO przepotężnym Bogiem rozpie....u i śmierci
15 grudnia 2020, 08:03
JESTEM BOGIEM
15 grudnia 2020, 00:06
To kalendarze są jadalne? A ja zawsze jak debil na nich zaznaczałem daty tyle jedzenia się zmarnowało...
14 grudnia 2020, 22:10
Ludzie jedzący kalendarze Lego Star Wars
14 grudnia 2020, 21:40
Ja przez 3 ostatnie dni zapomniałem o kalendarzu
14 grudnia 2020, 19:52
ale to nie zdrowe bo człowiek nie trawi celulozy
14 grudnia 2020, 21:02
@Artrack: W sumie trochu jak błonnik....
14 grudnia 2020, 20:44
No jakby ktoś koło mnie codziennie wpi*rdalał karton to też bym była zdziwiona
14 grudnia 2020, 20:31
ja jem normalnie
14 grudnia 2020, 20:04
Luty jest smaczny ale maj jest obrzydliwy
14 grudnia 2020, 19:05
o nawet tytuł nie zmieniony
13 grudnia 2020, 10:10
te okienka są na każdą godzinę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 października 2022, 17:04
Jprdl, myślałem że to shitpost o jedzeniu kalendarzy
Odpisz
15 grudnia 2020, 01:31
Ale co znaczy "jedzący normalnie" w tym kontekście?
Odpisz
15 grudnia 2020, 06:47
@Mippi: wpi.....ają wszystko razem z kartonem
Odpisz
16 grudnia 2020, 10:01
@KapitanJohnPrice: jedną dziennie czekoladke.
Odpisz
15 grudnia 2020, 10:04
Ciekawy sposób. Czekoladka co godzinę
Odpisz
15 grudnia 2020, 09:10
En nigdy o tym nie pomyślałem
Odpisz
15 grudnia 2020, 08:05
Jestem K....SKO przepotężnym Bogiem rozpie....u i śmierci
Odpisz
15 grudnia 2020, 08:03
JESTEM BOGIEM
Odpisz
15 grudnia 2020, 00:06
To kalendarze są jadalne? A ja zawsze jak debil na nich zaznaczałem daty tyle jedzenia się zmarnowało...
Odpisz
14 grudnia 2020, 22:10
Ludzie jedzący kalendarze Lego Star Wars
Odpisz
14 grudnia 2020, 21:40
Ja przez 3 ostatnie dni zapomniałem o kalendarzu
Odpisz
14 grudnia 2020, 19:52
ale to nie zdrowe bo człowiek nie trawi celulozy
Odpisz
14 grudnia 2020, 21:02
@Artrack: W sumie trochu jak błonnik....
Odpisz
14 grudnia 2020, 20:44
No jakby ktoś koło mnie codziennie wpi*rdalał karton to też bym była zdziwiona
Odpisz
14 grudnia 2020, 20:31
ja jem normalnie
Odpisz
14 grudnia 2020, 20:04
Luty jest smaczny ale maj jest obrzydliwy
Odpisz
14 grudnia 2020, 19:05
o nawet tytuł nie zmieniony
Odpisz
13 grudnia 2020, 10:10
te okienka są na każdą godzinę
Odpisz