Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 października 2016, 11:33

Czy ja widziałem tam plemnik?(wiem że nie widoczny gołym okiem)

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2013, 10:09

Fajny eksperyment :)
4/5

Avatar Olo112

22 grudnia 2013, 10:18

Ja mam tylko kciuki w górę i dół ;_;

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2013, 11:07

@Olo112: pod obrazkiem są takie buźki to jest ocena jeśli o to Ci chodzi

Avatar Pottermanka

22 grudnia 2013, 13:56

W wersji mobilnej sa tylko kciuki.

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2013, 14:01

@Pottermanka: Aaa... ale wtedy kciuk w górę to 5/5 a w dół to 1/5?

Avatar Olo112

23 stycznia 2014, 21:58

@Pottermanka: Ludzie mnie czasem powalają ocenami xD

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2013, 10:37

Ciekawe, jakby to wyglądało w kosmosie lub w próżni :D

Avatar meteorr77

22 grudnia 2013, 11:57

najprawdopodobniej rozleciałoby się we wszystkie strony z powodu braku nacisku zewnętrznego

Avatar kozakfull

22 grudnia 2013, 12:34

@meteorr77: w próżni by się rozleciało. Ale np na stacji kosmicznej podejrzewam że tak samo jak pod wodą tylko nie opadało by na dno.

Avatar czapl1997

22 grudnia 2013, 16:53

mniej więcej Tak samo jak pod wodą

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2013, 17:48

@kozakfull: No wiesz, w stacji kosmicznej nie ma grawitacji więc na pewno miało by to wpływ na zachowanie jajka, na pewno skorupkę inaczej się rozdziela :d

Avatar kozakfull

23 grudnia 2013, 21:15

Co do jajka to chyba nie widziałeś filmu na którym astronauta płakał i łzy nie rozlatywały się tylko tworzyły małe skupisko łez. Jest to ten sam efekt co trzyma gwiazdy w galaktyce. A co do grawitacji to nie masz racji bo gdyby nie grawitacja ziemi to księżyc nie obracał by się wokół niej. Na stacji jest grawitacja tylko nie odczuwalna ponieważ astronauci poruszają się poziomo z taką samą prędkością co ISS. Może dzięki tym informacjom zostaniesz astrofizykiem :D

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2013, 08:28

@kozakfull: Raczej nie zostanę, ale dzięki za pomoc :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba brać osobną torbę

Ostry ten sędzia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka