Rozbijanie jajka pod wodą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2016, 11:33
Czy ja widziałem tam plemnik?(wiem że nie widoczny gołym okiem)
Odpisz
22 grudnia 2013, 10:09
Fajny eksperyment :)
4/5
Odpisz
22 grudnia 2013, 10:18
Ja mam tylko kciuki w górę i dół ;_;
Odpisz
22 grudnia 2013, 11:07
@Olo112: pod obrazkiem są takie buźki to jest ocena jeśli o to Ci chodzi
Odpisz
22 grudnia 2013, 13:56
W wersji mobilnej sa tylko kciuki.
Odpisz
22 grudnia 2013, 14:01
@Pottermanka: Aaa... ale wtedy kciuk w górę to 5/5 a w dół to 1/5?
Odpisz
23 stycznia 2014, 21:58
@Pottermanka: Ludzie mnie czasem powalają ocenami xD
Odpisz
22 grudnia 2013, 10:37
Ciekawe, jakby to wyglądało w kosmosie lub w próżni :D
Odpisz
22 grudnia 2013, 11:57
najprawdopodobniej rozleciałoby się we wszystkie strony z powodu braku nacisku zewnętrznego
Odpisz
22 grudnia 2013, 12:34
@meteorr77: w próżni by się rozleciało. Ale np na stacji kosmicznej podejrzewam że tak samo jak pod wodą tylko nie opadało by na dno.
Odpisz
22 grudnia 2013, 16:53
mniej więcej Tak samo jak pod wodą
Odpisz
22 grudnia 2013, 17:48
@kozakfull: No wiesz, w stacji kosmicznej nie ma grawitacji więc na pewno miało by to wpływ na zachowanie jajka, na pewno skorupkę inaczej się rozdziela :d
Odpisz
23 grudnia 2013, 21:15
Co do jajka to chyba nie widziałeś filmu na którym astronauta płakał i łzy nie rozlatywały się tylko tworzyły małe skupisko łez. Jest to ten sam efekt co trzyma gwiazdy w galaktyce. A co do grawitacji to nie masz racji bo gdyby nie grawitacja ziemi to księżyc nie obracał by się wokół niej. Na stacji jest grawitacja tylko nie odczuwalna ponieważ astronauci poruszają się poziomo z taką samą prędkością co ISS. Może dzięki tym informacjom zostaniesz astrofizykiem :D
Odpisz
24 grudnia 2013, 08:28
@kozakfull: Raczej nie zostanę, ale dzięki za pomoc :D
Odpisz