Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

15 lutego 2022, 09:24

Do niedawna ultra rel, nie miałem netflixa więc oglądałem w telewizji, a czasem na CDA

Avatar Tomasz1977

13 listopada 2021, 16:23

Żal mi tych, którzy nie pamiętają filmów bez reklam. Nikt wtedy w poniedziałek w szkole nie pytał, co oglądałeś, tylko czy oglądałeś. (Film w sobotę wieczorem)

Avatar BARTIK1

Edytowano - 30 grudnia 2020, 09:59

Co jak co, ale ja tak dalej mam XD

Avatar Jejak_ktorego_niema42069

21 grudnia 2020, 09:40

Holy shiet
This boomer
As fuck

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2020, 21:29

Pffff Netflix, jak głupim trzeba być żeby PŁACIĆ za treści w internecie ha ha ha....

*FBI dobija się do drzwi*

Avatar Kiroooo

13 grudnia 2020, 15:46

Najlepiej oglądać na polsacie. Zdążysz pojść po piwo...z lodówki....ze sklepu.....w sąsiednim województwie.........

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (40)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (40)
Avatar Burgerchinski

17 grudnia 2020, 15:10

@orzech39: pisałem trochę wyżej

Avatar orzech39

17 grudnia 2020, 15:11

Avatar
Eskadrowy

14 grudnia 2020, 10:11

Ja tak z Pingwinami z Madagaskaru :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar mememe5

14 grudnia 2020, 13:08

aha

Avatar harry_malfoy

14 grudnia 2020, 15:06

ja pingwiny, i spangebooba oglądałem

Avatar dominichouse

14 grudnia 2020, 13:26

Małysz leci!!!!!!

Avatar Aarix

14 grudnia 2020, 11:34

Nie no ja jestem młodszego pokolenia a oglądam telewizję jakieś 10 razy więcej niż netflixa

Avatar Rddxrete

14 grudnia 2020, 11:04

Albo jak zchodziło się z głównego fotela na przerwie reklamowej, dzierżąc pilot i patrząc każdemu po kolei prosto w oczy mówiąc "ZAJĘTE" albo "NIE WCHODZIĆ/SIADAĆ"

Avatar Nanook

14 grudnia 2020, 11:02

To już rozwinięty syndrom sztokholmski tak rzewnie wspominać czasy kiedy trzeba było przerywać co chwilę film, bo były reklamy

Avatar Darwidx

14 grudnia 2020, 10:58

Netflix didn't exist
change my mind

Avatar MEMKILL345

14 grudnia 2020, 10:58

taaaaaaak
:D

Avatar Burgerchinski

14 grudnia 2020, 10:28

uff... Na całe szczęście nie stać mnie na subskrybcję netflixa.

Avatar Visteros

14 grudnia 2020, 10:30

@Burgerchinski: Mnie też na to nie stać, bo od czego są inne strony które oferują darmowe filmy?

Avatar Mikrus19

14 grudnia 2020, 10:51

@Burgerchinski: polecam znaleźć trzy inne osoby, typu rodzeństwo albo bliscy, zaufani znajomi i płacenie 12,50 za miesiąc to już nie tak dużo

Avatar Soczystylosos

14 grudnia 2020, 10:45

ja nawet z netflixem mam ciężko, jeśli nie zrobie wszystkiego wystarczająco szybko to brat ma w dupie i od razu włącza i leci film, a on nawet nie powie że leci, tylko cichutko coś pomruczy pod nosem i jak ja się go pytam czemu włącza to on mówi że wołał, tak kurna bardzo wołał jak salon jest dość daleko od mojego pokoju a jeszcze młodszy brat się drze w swoim pokoju

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka