Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anonimowygosc

15 grudnia 2020, 10:50

Co jest wytzrymalsze, niesporczak czy nokia 3310?

Avatar Peroczek

15 grudnia 2020, 14:16

@Anonimowygosc: niesporczak 3310

Avatar Peroczek

20 grudnia 2020, 21:31

@Peroczek: można na nim grać w mikronicienia.

Avatar orzech39

14 grudnia 2020, 23:22

Zaraz... To jak funkcjonują skoro nie oddychają? Czy jest tu ktoś kto mógłby mi to wytłumaczyć?

Avatar Loginamika04

15 grudnia 2020, 04:42

@orzech39: +1

Avatar Peroczek

15 grudnia 2020, 14:16

@orzech39: oddychają. Tylko beztlenowo

Avatar Loginamika04

15 grudnia 2020, 14:17

@Peroczek: a no tak, miałam kiedyś o oddychaniu beztlenowym na biologii

Avatar orzech39

15 grudnia 2020, 16:07

@Loginamika04: i jak to działa?

Avatar Loginamika04

15 grudnia 2020, 16:09

@orzech39: nie pamiętam. Chyba oddychają jakimś innym gazem. Miałam to dawno

Avatar Peroczek

16 grudnia 2020, 12:30

@Loginamika04: fermentują

Avatar orzech39

16 grudnia 2020, 12:31

@Peroczek: a możesz wytłumaczyć dokładniej? Bo jak to dostarcza im energię

Avatar JaJestemZWami

20 grudnia 2020, 14:38

@orzech39: Niesporczaki nie posiadają dróg oddechowychj. U niektórych gatunków występują cylindryczne gruczoły o kołoodbytowe, które mogą służyć jako organ wydalniczy. ... Rola tego narządu u niesporczaków nie została jednak do końca poznana.

Avatar orzech39

20 grudnia 2020, 14:39

@JaJestemZWami: - jaka dziś pogoda?
-jest godzina 21:37

Avatar JaJestemZWami

20 grudnia 2020, 15:03

@orzech39: Ja widzę w mojej wypowiedzi większy sens. Jak ktoś jeszcze nie rozumie, to sprecyzuje.

Avatar orzech39

20 grudnia 2020, 15:10

@JaJestemZWami: co to ma do oddychania. Skąd pobierają energię

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2020, 20:35

poczekalnia jeja o 3 w nocy jest martwa bo wszyscy spia a nie straszna lol

Avatar Loginamika04

15 grudnia 2020, 04:43

legenda o mocnych jejakach jest prawdziwa mądralo. My istniejemy

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2020, 18:46

Kiedyś to były legendarne nocne zmiany teraz każdy leży pochowany przez ciągłe bany.

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2020, 22:01

W godzinach 2-4 w nocy jest zazwyczaj martwo

Avatar Ukryty_W_Cieniu

13 grudnia 2020, 20:44

Nie rel. Ostatnimi razy jest ded.

Avatar Gateusz

13 grudnia 2020, 20:31

Kiedy ostatnio ktoś dodał cokolwiek co by chociaż trochę podchodziło pod curseda ?

Avatar
Valentine_

13 grudnia 2020, 20:38

@Gateusz: ostatnie takie coś pamiętam jak ktoś dodał w maju, poczekalnia jest kreowana przez poczekalniakow jako drugi Mordor a tak naprawdę jest tu pusto bo Jejakom nie chcę się siedzieć do 3 nad ranem

Avatar Gateusz

13 grudnia 2020, 20:42

o północy robi się już tutaj martwo a o 3 w nocy to pewnie z maksymalnie 5-10 osób tutaj jest (albo i mniej )

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2020, 20:33

Oh boi
Kolejny szablon do r....nia we wszystkie możliwe dziury

Avatar Boberek00

13 grudnia 2020, 20:31

Gorsza jest tylko czwarta zakłada wyszukiwań w Googlu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar HamiltonFan
Dodane przez: HamiltonFan

Ikony

Nie idź!

Angielskie śmieszki

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie zadzieraj z bobrami

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka