Wrzątek nie jest taki zły
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Nie idź!
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie zadzieraj z bobrami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2020, 10:50
Co jest wytzrymalsze, niesporczak czy nokia 3310?
Odpisz
15 grudnia 2020, 14:16
@Anonimowygosc: niesporczak 3310
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:31
@Peroczek: można na nim grać w mikronicienia.
Odpisz
14 grudnia 2020, 23:22
Zaraz... To jak funkcjonują skoro nie oddychają? Czy jest tu ktoś kto mógłby mi to wytłumaczyć?
Odpisz
15 grudnia 2020, 04:42
@orzech39: +1
Odpisz
15 grudnia 2020, 14:16
@orzech39: oddychają. Tylko beztlenowo
Odpisz
15 grudnia 2020, 14:17
@Peroczek: a no tak, miałam kiedyś o oddychaniu beztlenowym na biologii
Odpisz
15 grudnia 2020, 16:07
@Loginamika04: i jak to działa?
Odpisz
15 grudnia 2020, 16:09
@orzech39: nie pamiętam. Chyba oddychają jakimś innym gazem. Miałam to dawno
Odpisz
16 grudnia 2020, 12:30
@Loginamika04: fermentują
Odpisz
16 grudnia 2020, 12:31
@Peroczek: a możesz wytłumaczyć dokładniej? Bo jak to dostarcza im energię
Odpisz
20 grudnia 2020, 14:38
@orzech39: Niesporczaki nie posiadają dróg oddechowychj. U niektórych gatunków występują cylindryczne gruczoły o kołoodbytowe, które mogą służyć jako organ wydalniczy. ... Rola tego narządu u niesporczaków nie została jednak do końca poznana.
Odpisz
20 grudnia 2020, 14:39
@JaJestemZWami: - jaka dziś pogoda?
-jest godzina 21:37
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:03
@orzech39: Ja widzę w mojej wypowiedzi większy sens. Jak ktoś jeszcze nie rozumie, to sprecyzuje.
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:10
@JaJestemZWami: co to ma do oddychania. Skąd pobierają energię
Odpisz
13 grudnia 2020, 20:35
poczekalnia jeja o 3 w nocy jest martwa bo wszyscy spia a nie straszna lol
Odpisz
15 grudnia 2020, 04:43
legenda o mocnych jejakach jest prawdziwa mądralo. My istniejemy
Odpisz
14 grudnia 2020, 18:46
Kiedyś to były legendarne nocne zmiany teraz każdy leży pochowany przez ciągłe bany.
Odpisz
13 grudnia 2020, 22:01
W godzinach 2-4 w nocy jest zazwyczaj martwo
Odpisz
13 grudnia 2020, 20:44
Nie rel. Ostatnimi razy jest ded.
Odpisz
13 grudnia 2020, 20:31
Kiedy ostatnio ktoś dodał cokolwiek co by chociaż trochę podchodziło pod curseda ?
Odpisz
13 grudnia 2020, 20:38
@Gateusz: ostatnie takie coś pamiętam jak ktoś dodał w maju, poczekalnia jest kreowana przez poczekalniakow jako drugi Mordor a tak naprawdę jest tu pusto bo Jejakom nie chcę się siedzieć do 3 nad ranem
Odpisz
13 grudnia 2020, 20:42
o północy robi się już tutaj martwo a o 3 w nocy to pewnie z maksymalnie 5-10 osób tutaj jest (albo i mniej )
Odpisz
13 grudnia 2020, 20:33
Oh boi
Kolejny szablon do r....nia we wszystkie możliwe dziury
Odpisz
13 grudnia 2020, 20:31
Gorsza jest tylko czwarta zakłada wyszukiwań w Googlu
Odpisz