Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2024, 09:09
Zobaczcie co jest w środku statków
Odpisz
27 sierpnia 2021, 23:15
@KontoUsunięte: czowiek jesteś nienormalny
Odpisz
16 maja 2018, 13:50
Ma ktoś wersję bez napisow?
Odpisz
27 sierpnia 2021, 23:13
@ProstyGracz: no tak ale ma little big planet , nie to że uwarzam że ps lepsze bo sam mam xboxa
Odpisz
24 stycznia 2015, 12:24
Gdzie PlayStation 4? Widzicie małego ludka wchodzącego do XOne?
Odpisz
4 października 2019, 22:42
@koleszak123: PlayStation nie ma szans, więc nawet go nie wrzucał
Odpisz
21 listopada 2019, 12:14
@koleszak123: PlayStation 4 to gwiazda śmierci
Odpisz
9 grudnia 2014, 13:54
Z xboxem nie wygrasz.
Odpisz
20 grudnia 2013, 19:45
gdzie mistrz yoda PC ?
Odpisz
17 kwietnia 2014, 12:44
@z***s: Gra w planszówki na Dagobath
Odpisz
20 grudnia 2013, 22:06
Aż tu nagle PC JEBUT atomówką c:
Odpisz
17 kwietnia 2014, 12:43
NA Hoth nikt nie jebnał atomówki
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:38
no
Odpisz
21 grudnia 2013, 13:42
Dżizas, a połowa komentujących już wychwala tu PC pod niebiosa -.-
Odpisz
21 grudnia 2013, 13:05
A wiecie że pc to nie konsola
Odpisz
20 grudnia 2013, 18:36
A gdzie kóńsole N?
Odpisz
20 grudnia 2013, 18:40
@konstanty: really? tu jest wii u
Odpisz
20 grudnia 2013, 18:53
@pieseu: A poza nim? :/
Odpisz
20 grudnia 2013, 19:05
@konstanty: grucha od wii : )
Odpisz
20 grudnia 2013, 19:34
@pieseu: A przenośnych ni mo
Odpisz
20 grudnia 2013, 21:23
@konstanty: *konsole*
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2013, 20:37
JEA! XBOX LEPSZY! A tak na serio to nie wiem po co ta wojna... żart - XBOX LEPSZY!
Odpisz
20 grudnia 2013, 20:43
xbox lepszy?! chyba chciałeś powiedzieć ps4
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2013, 20:44
@herokacpero: No chyba nie. Daj chociaż 1. przykład czemu.
Odpisz
20 grudnia 2013, 20:46
na xboxie masz jakieś idiotyczne ograniczenia że nie możesz grać na pożyczanych grach itp.
Odpisz
20 grudnia 2013, 21:19
@herokacpero: Jak to? To ty chyba nie wiesz nic o xboxie...
Odpisz
20 grudnia 2013, 21:28
@herokacpero: I co, zatkało?
Odpisz
21 grudnia 2013, 12:49
Mam pomysł. Dlaczego twoim zdaniem Xbox jest lepszy od Ps
Odpisz
21 grudnia 2013, 13:09
Tak to a po za tym xbox jest droższy i ma głupsze gry i co zatkało?
Odpisz
21 grudnia 2013, 13:16
@AdiXiks: Na przykład ma sterowanie głosem (one) i kinecta.
Odpisz
21 grudnia 2013, 13:17
@herokacpero: Podaj 1. grę na Ps4 lepszą od jakiejś na Xboxa.
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2013, 13:18
@herokacpero: A poza tym ma 5/5 :) (Obrazek)
Odpisz
21 grudnia 2013, 20:09
Jak dla mnie najlepsze jest N i nie obchodzi mnie to czy mnie zminusują czy napiszą 99999999 komentarzy że jestem głupi . Jak dla mnie każdy powinien mieć swoje własne zdanie .
PS. Kocham Wii U
Odpisz
21 grudnia 2013, 20:25
Zgadzam się z tobą, ale tu się toczy wojna!
Odpisz
22 grudnia 2013, 12:13
@herokacpero: Jeszcze nie znalazłeś? Rozumiem że takiej nie ma.
Odpisz
23 grudnia 2013, 14:23
np. :Knack ,Killlzone :shadow fall ,Warframe
Odpisz
28 grudnia 2013, 14:34
GTA
Odpisz
28 grudnia 2013, 16:05
@Welpa: Co gta?
Odpisz
20 grudnia 2013, 20:29
PC to gwiazda śmierci.
Odpisz
20 grudnia 2013, 20:07
Jakby Pc tam wbił to by była ostra jatka!
Odpisz
20 grudnia 2013, 19:43
Peceta nic nigdy nie ruszy, nie ma takiej opcji. A od xkloca byle konsola Ouya jest lepsza.
Odpisz