memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 października 2020, 15:47
o co chodzi? boomer?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 16:55
raczej normik
20 lipca 2014, 21:10
Jakie oczy xD Hhahah :D Jedno na górze, drugie na dole i do przodu :D
21 grudnia 2013, 12:34
ja nie strzelam.nie istnieje...o nie.....
21 grudnia 2013, 09:02
więc mnie nie ma
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 października 2020, 15:47
o co chodzi? boomer?
Odpisz
22 kwietnia 2021, 16:55
raczej normik
Odpisz
20 lipca 2014, 21:10
Jakie oczy xD Hhahah :D Jedno na górze, drugie na dole i do przodu :D
Odpisz
21 grudnia 2013, 12:34
ja nie strzelam.nie istnieje...o nie.....
Odpisz
21 grudnia 2013, 09:02
więc mnie nie ma
Odpisz