Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanIgor6373

17 grudnia 2020, 09:50

*żul happines noises*

Avatar Sebzer

16 grudnia 2020, 20:54

małpki xd nawet nie wiedziałem że ktoś to tak nazywa

Avatar Darwidx

16 grudnia 2020, 22:28

@Sebzer: Pół mojej klasy pod koniec lekcji:
To co, idziemy na małpkę ?

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2020, 08:02

@Darwidx: w żabce wszystkim sprzedadzą

Avatar Mati200416

Edytowano - 16 grudnia 2020, 23:27

Ja bym wypuszczał po 301ml

Avatar Sharlatan

16 grudnia 2020, 23:56

@Mati200416: Wtedy to pewnie by ktoś się mógł przyczepić, że "mieści się w granicy tolerancji, nakładamy podatek"

Avatar Filip8975

14 grudnia 2020, 21:51

Za chwile z tych Małpej pól litra wyjdzie

Avatar Racibor

14 grudnia 2020, 22:00

@Filip8975: i tak się skończy walka z alkoholizmem że zamiast 300ml ludzie będą pili 0,7

Avatar Sebzer

16 grudnia 2020, 20:55

@Racibor: xD

Avatar Peroczek

16 grudnia 2020, 22:31

@Racibor: fihgt

Avatar MORELAp33

16 grudnia 2020, 22:13

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2020, 20:44

Co za zaskoczenie

Avatar Rozwydrzony_bachor_2

14 grudnia 2020, 20:44

Podatek od cukru?
Zacznij produkować wersje napoji bez cukru

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2020, 20:48

@Rozwydrzony_bachor_2: napoje na słodzikach są też odpodatkowane

Avatar Racibor

14 grudnia 2020, 20:51

cóż nawet wodę mineralną opodatkowali

Avatar Racibor

Edytowano - 14 grudnia 2020, 20:51

zostało jedynie skraplanie wody z powietrza i mineralizacja jej solą drogową

Avatar
kroganin

14 grudnia 2020, 20:57

@Rozwydrzony_bachor_2: Zaczną sprzedawać soki i paczki cukru do tego byś sam sobie je słodził

Avatar Darwidx

16 grudnia 2020, 20:06

@Racibor: Za sól drogową, też podatek będzie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Racibor
Dodane przez: Racibor

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Podłe

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka