Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pilne
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2020, 14:45
to wystaje nawet za ramke mema
Odpisz
17 grudnia 2020, 10:23
Me gusta
Odpisz
17 grudnia 2020, 08:15
Nie dzięki, nie piję
Odpisz
16 grudnia 2020, 21:34
True
Odpisz
15 grudnia 2020, 21:00
Uwielbiam tego typu zdjęcia
Odpisz
16 grudnia 2020, 18:35
@XardasNekromanta: Siema, Nekrodupcu
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2020, 21:07
@Kyoko1278: Xardupcu? Słyszałem jak nazywali mnie Xardupa ale o Xardupcu nie słyszałem
Odpisz
16 grudnia 2020, 21:05
que
Odpisz
16 grudnia 2020, 20:39
taki młokos nawet pić nie potrafi..
Odpisz
16 grudnia 2020, 18:41
¿Quieres?
Odpisz
16 grudnia 2020, 18:35
A żem sie, k*rwa, wystraszył
Odpisz
15 grudnia 2020, 21:32
Będzie pite
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:27
Ładnie z twojej strony, aczkolwiek jestem abstynentem.
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:24
K...a dzięki byczq, akurat mnie suszyło
Nic tak nie gasi pragnienia jak kieliszek czystej
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:26
@Loreaken: loreaken
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:27
@revan21: revan21
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:26
Nie chcę mama mi mówiła że nie wolno mi 👎
A każdy szef słucha swej mamy 😎😎😎
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:25
Czuję niepokój patrząc na tego mema ;-;
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:23
Nie nabrałem si3 bo to jeja A nie facebok
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:24
@revan21: I po hiszpańsku jeszcze jaki3s l0l
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:24
@revan21: jak szef😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:24
@revan21: Xd glupi op myslal ze to feicbok i ze sie wszyscy nabiorom
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:24
@NesquikBoi: ×1 byczq
Odpisz
15 grudnia 2020, 20:25
@NesquikBoi: ale on gupi 😀😀😀😀😁😁😁😂😂😄😄😅😅🤣🤣hahahahahah
Odpisz