Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Za co ta premia
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2020, 17:08
Eren w trzecim odcinku 4 sezonu wygląda jak żul i albo mówiąc o tym, że nienawidzi swojego domu robi to specjalnie bo jest szpiegiem albo cos mu sie w głowie prz*j...ło wytłumacz jakiś ktoś kto mange czyta
Odpisz
10 stycznia 2021, 14:13
@Ouime: Czytałam mangę i nadal nie rozumiem
Odpisz
11 stycznia 2021, 00:29
spoko był szpiegiem
jakby co to juz 5 odcinek 4 sezonu przetłumaczony
Odpisz
19 grudnia 2020, 10:42
Nowe odcinki w końcu a ja i tak przez tegoroczną maturę utknąłem na drugim sezonie
Odpisz
18 grudnia 2020, 21:25
Litrówka
Odpisz
16 grudnia 2020, 22:22
O fuj an*me snk
Odpisz
16 grudnia 2020, 22:33
@Par00fka: o fuuu anime
Odpisz
16 grudnia 2020, 22:35
@Niepotrzebnyy: dosłownie
Odpisz
18 grudnia 2020, 21:28
@Par00fka: Eren cię zabije, jak wszystkich nie-eldianinów.
Odpisz
18 grudnia 2020, 22:08
Eren zabił większość (Jak nie wszystkich) eldianów spoza Paradis
Odpisz
18 grudnia 2020, 22:09
@KrosaK: e k...a ja to chciałem obejrzeć kasztaniarze
Odpisz
18 grudnia 2020, 22:16
@Par00fka: Nie lubisz chińskich bajek twoja sprawa. Ale od ataku tytanów się odpie.... bo zabiję
Odpisz
18 grudnia 2020, 22:17
@EdwardNygma: dobra jak nie skumaliscie żartu to xdd bo sam oglądam anime
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2020, 00:45
@Par00fka: zresztą w sumie to bardziej niemiecka kreskówka w stylu anime niż anime
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:54
@Lekki69: "zresztą Mulan to chińska bajka w stylu Amerykańskim"
Odpisz
19 grudnia 2020, 22:18
dokładnie
Odpisz
22 grudnia 2020, 17:09
@Lekki69: co
w sensie
c00000
aot jest japońskie nie niemieckie XD
Odpisz
10 stycznia 2021, 14:14
@Ouime: Bardziej chodzi o to, że większość postaci ma niemieckie nazwiska, a domy w murami wyglądają jak te z takiego niemieckiego miasta
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2020, 22:35
Koniec końców nie czekasz na sprawdzenie kartkówki, ale i tak autobus spi.....a ci sprzed nosa. Teraz trzeba czekać dwie godziny na mrozie
Odpisz
16 grudnia 2020, 22:20
Ża 5 minut
Odpisz
16 grudnia 2020, 22:18
1 ci Anon z tego wychodzi
Odpisz