Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Rel
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2016, 09:20
Nie jestem dzieckiem... .-.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2014, 15:29
hwila,hwila jestem smokiem czyli teraz role sie odwruciły, co nie lewki?!
Odpisz
13 października 2014, 01:21
@kubagobg: hwila?
Odpisz
13 października 2014, 11:21
@Maks2603: podkreślanie błędów mi nie zadziałało
Odpisz
3 stycznia 2015, 14:39
@kubagobg: Podkreślenie błędów nie jest potrzebne jeżeli zna się ortografię. Widzę jej nie znasz. Odwróciły a nie odwruciły. Chwila a nie hwila.
Odpisz
16 stycznia 2015, 16:57
@XiaTheWolf: niema to jak odpisywać na komentaż sprzed roku...
Odpisz
16 stycznia 2015, 17:16
@kubagobg: Oj jestem bardzo czepialska, i nigdy nie patrze na datę :). Mój błąd, przepraszam ^-^
Odpisz
23 stycznia 2015, 21:46
@XiaTheWolf: huehuehue
Odpisz
25 marca 2015, 20:33
@kubagobg: komentarz* sory musiałem :D
Odpisz
26 marca 2015, 07:39
@SharpNeedle: sanic zabił pana kartona paczaj na dół
Odpisz
26 marca 2015, 07:52
@kubagobg: :O
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2014, 11:24
dziękuje :3 chodz jestem troche chuda :3
Odpisz
21 grudnia 2013, 20:41
Emm... nie ma we mnie mięsa,będę niesmaczny. ; ^ ; Uwierzcie.
Odpisz
21 grudnia 2013, 21:54
A ja akurat jestem z krwi, kości, skóry,łusek(tak predatorzy mają łuski) i skóry. Czyli już po mnie.
Odpisz
21 grudnia 2013, 22:21
a mięśnie masz? jakiekolwiek?
Odpisz
22 grudnia 2013, 00:24
@slenderr: Mięśnie też mam.
Odpisz
22 grudnia 2013, 09:45
będą w tobie spać i srać :3
Odpisz
22 grudnia 2013, 10:24
To znaczy, że masz 2 warstwy skóry, czy jak?
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2013, 10:25
A ja jestem taki pyszny... :3 We mnie jest bardzo dużo... Metalu... I skóry... Z krówki... Takiej smacznej krówki, co na sterydach pakowali ją na hamburgery do Mac'a... :3
Odpisz
22 grudnia 2013, 14:11
@amekninja555: Tak jakby. Predator to połączenie gada i ssaka.
Odpisz
22 grudnia 2013, 17:22
Czyli masz czy nie masz? ._.
Odpisz
22 grudnia 2013, 17:55
@amekninja555: Jednak nie mam:)
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:06
Spokojnie mowa o kamerzyście albo fotografie nie o was :)
Odpisz
22 grudnia 2013, 09:12
@jacek1s: uff... k***a ulżyło mi xD
Odpisz
21 grudnia 2013, 19:34
te lwy ułożyły się w ***a...
jeb*ne zboczenie xD
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:42
genialne zdjęcie :)
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:35
Mało prawdopodobne,że przed nimi akurat stoi fotograf.Wtedy te lwy nie zachowywały by takiego spokoju,a lwica patrzy się wprost,bo może zauważyła ukryty aparat zdalnie sterowany :)
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:19
run run run!!!
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:08
oh stop it!
Odpisz