Chyba każdy tak robił, nie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Nie idź!
Phi!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2020, 09:31
Jeśli istnieje człowiek który nie lubi bawić się folią bombelekową to mogę powiedzieć że wszystko widziałem
Odpisz
17 grudnia 2020, 09:32
@Oloest4: taka istota nie byłaby człowiekiem.
Odpisz
17 grudnia 2020, 09:36
@Oloest4: No cześć. Z tej strony człowiek który nie lubi bawić się folią bombelkową
Czyli widziałeś już wszystko?
Odpisz
17 grudnia 2020, 09:39
@Dragonix18:
Odpisz
17 grudnia 2020, 09:44
@Dragonix18:
Odpisz
17 grudnia 2020, 10:53
@Oloest4: Ja też nie lubię się bawić folią bąbelkową. Zawsze było mi niefajnie, gdy te bąbelki pękały :<
Odpisz
18 grudnia 2020, 13:38
@MatkaBoskaSowiecka: RIP bąbelki
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2020, 09:26
@Dragonix18: Jestem jeszcze ja. Szybko znudziło mi się pykanie.
Odpisz
21 grudnia 2020, 00:05
*17-letni
Odpisz
20 grudnia 2020, 23:47
Miał być tu zajebisty komentarz, ale jestem zbyt leniwy by go napisać.
Odpisz
20 grudnia 2020, 23:33
Ja pekam wszystkie na raz żując ją
Odpisz
20 grudnia 2020, 23:25
Trzynastoletni ja
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:05
Siedmioletni? Ja wciąż tak robię
Odpisz