Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ostry ten sędzia
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2019, 16:28
Po Endgame przydałaby się aktualizacja tego
Odpisz
24 czerwca 2015, 12:14
Loki NIE jest kretynem!
Odpisz
14 lipca 2015, 11:25
Prawda!
Odpisz
11 lipca 2017, 13:27
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:56
Nawet ptak Fury'ego ma jedno oko.
Odpisz
21 grudnia 2013, 10:21
Stark najlepszy :D
Odpisz
22 grudnia 2013, 19:21
@niszczyciel2011: On jest zawsze najlepszy.
Odpisz
22 grudnia 2013, 20:18
@keil007: no raczej :D
Odpisz
3 lutego 2014, 16:09
@niszczyciel2011: Niech mi ktoś przypomni kim był Bruce
Odpisz
3 lutego 2014, 19:10
@lorax12: bruce wayne to Batman
Odpisz
4 lutego 2014, 14:58
@niszczyciel2011: A no tak. Wiedziałem że go z kontś znam
Odpisz
4 lutego 2014, 19:00
@lorax12: nom :D
Odpisz
3 kwietnia 2014, 16:06
@niszczyciel2011: hahaha :D:D:D:D:D:D:D}
Odpisz
1 maja 2014, 10:54
@niszczyciel2011: Chodziło o Bruce'a Bannera, tzw Hulk
Odpisz
7 maja 2015, 11:59
@lorax12: kontś ;-;
Odpisz
26 czerwca 2014, 12:54
jedno pytanie-stark budzi brusa(czy jak się to tam (piip)pisze)ale fury zagląda do niego na KOŃCU! tak samo z soklim okiem-budzi się potem
Odpisz
3 lutego 2014, 16:08
Niech mi ktoś przypomni kim był Bruce
Odpisz
26 lutego 2014, 17:27
@lorax12: Dr. Bruce Banner (Hulk)
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:05
Czemu Loki jest przywiązany do łóżka ???
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:43
@Jane666: Żeby nie uciekł z łóżka, bo wtedy pakuje się w kłopoty. xd
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:56
@Pikachu: Loki pakuje się w kłopoty? Lepiej go zapakujmy jak paczkę za pomocą taśmy klejącej.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 15:22
@FreezyPop: Haha xD
Odpisz
21 grudnia 2013, 12:23
Fajne kapcie w króliczki
Odpisz
21 grudnia 2013, 09:23
Praktycznie wszystko się zgadza, ale czemu ku*wa Thor się budzi kiedy czuje kawę?
Odpisz
21 grudnia 2013, 09:35
@kazakol2000: bo kawa to pokarm bogów
Odpisz
21 grudnia 2013, 09:58
@larens: Chyba napój bogów.
Odpisz
21 grudnia 2013, 10:30
A może żrą ziarna kawowca ?
Odpisz