Trzeba było czytać, co jest na opakowaniu drobnym druczkiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Powodzenia
Angielskie śmieszki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2020, 21:16
Ουβαζαμ ζε βε σκολαχ ποβιννο σιε ουτσυτι αλφαμπετου γρετσκιεγο, τσυρυλιτσυ ι πισμα έμπραισκιεγο, μπο το σεριο ποτραφι σιε πσυδατι.
Odpisz
20 grudnia 2020, 00:30
@RhobarIV:
Odpisz
20 grudnia 2020, 02:43
@RhobarIV: fakt, to bardzo dobry pomysł. Jestem jedyną osobą w szkole która zna trochę greki, łaciny , rosyjskiego i japońskiego. Do tego jeszcze podstawa czyli polski angielski i niemiecki. W sumie znam comajmniej kilka słów w 7 językach xd. Każdemu przyda się nauka alfabetów z innych krajów
Odpisz
20 grudnia 2020, 03:26
@Loginamika04: Alfabetu to każdy może się nauczyć w jedno-dwa popołudnia. Co innego z pismem japońskim, ale nie wiem, po co każdy miałby się go uczyć.
Odpisz
20 grudnia 2020, 08:30
Każdy może, tak samo jak każdy może się w jedno-dwa popołudnia nauczyć budowy pantofelka, a nawet rysować go w przekroju, bo w końcu to jest dosyć prymitywny organizm.
Ale wciąż są osoby które nawet w dobie internetu uważają że np. nie ma sensu uczyć się rosyjskiego, bo nigdy nie ogarną tego ich skomplikowanego alfabetu, że zawsze będą mieć trudności z biegłym czytaniem i pisaniem cyrylicy. A to dlatego że nigdy nie chciało im się przysiąść i skubnąć alfabetu którym się posługuje znaczna część dawnego bloku wschodniego, a przy okazji większość języków słowiańskich. Szkoła by ich zmusiła.
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2020, 11:23
@RhobarIV: Szczególnie że cyrylicą jest do słowiańskich języków specjalnie stworzona, niestety jej nie mamy
Odpisz
21 grudnia 2020, 22:01
alfabety dzielą się na umiesz cały po 2 dniach i nie umiesz całego po 40 latach życia w tym kraju
Odpisz
21 grudnia 2020, 22:13
@Marequel: prawda XD
Odpisz
21 grudnia 2020, 23:11
@Marequel: Masz raczej na myśli systemy pisma, nie alfabety.
Odpisz
21 grudnia 2020, 23:13
jestem ignorantem w tym temacie, jak da sie zrobić jakiś znaczek który znaczy jakiś dźwięk to to dla mnie alfabet
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2020, 23:22
@Marequel: To dość proste. W alfabecie znakowi przypisuje się głoskę. Są jeszcze takie systemy, w których znaki oznaczają sylaby, słowa, czy pojęcia. Często w jednym systemie pisma mieszają się znaki kilku wymienionych rodzajów.
Odpisz
19 grudnia 2020, 23:46
Dlaczego w tym memie dodanie mleka wzmacnia kawe?
Odpisz
20 grudnia 2020, 07:56
@torelq: Ale on nie dodał mleka, tylko alfabetu.
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:43
@torelq: w oryginale kawa jest za mocna
Odpisz
20 grudnia 2020, 09:30
czemu dolał mleka, przecież nie zwiększy to mocy kofeiny D:
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:44
@Czekoladson: normalnie w tym memie kawa jest za mocna
Odpisz
21 grudnia 2020, 17:23
@FluttershyIsNOTaDoormat: zdalem sobie sprawe z glupoty moich slow
Odpisz
20 grudnia 2020, 08:39
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:29
Για να κατανοήσετε τα μαθηματικά, πρέπει να γνωρίζετε τη γλώσσα των προγόνων της.
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:30
@Darwidx: dobrze, że mam tłumacza google bo bym nie ogarnął
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:32
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ακόμα κι αν δεν ξέρετε τίποτα, ξέρετε κάτι.
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:37
@Darwidx: w tym przypadku wiem jak używać tłumacza
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:40
@FluttershyIsNOTaDoormat: Τα λόγια σας τροφοδοτούν το μυαλό σας, το μυαλό σας τροφοδοτεί τα λόγια σας.
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:41
@Darwidx: no to smacznego
Odpisz
17 grudnia 2020, 21:42
@FluttershyIsNOTaDoormat: ευχαριστώ ευγενή αναγνώστη
Odpisz
17 grudnia 2020, 22:05
@Darwidx: proszę bardzo
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:05
@FluttershyIsNOTaDoormat: 我加入乐趣
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:05
@BloodyEyes: the more the merier
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: 也许但是为什么
Odpisz
19 grudnia 2020, 22:22
@BloodyEyes: ano, tak już jest
Odpisz
19 grudnia 2020, 22:31
@FluttershyIsNOTaDoormat: 我的朋友你好吗?
Odpisz
19 grudnia 2020, 23:28
@BloodyEyes: w sumie dobrze
Odpisz
19 grudnia 2020, 23:34
@FluttershyIsNOTaDoormat: 好 ^^
Odpisz
20 grudnia 2020, 00:25
@Darwidx: Вы знаете, не все понимают греческий?
Odpisz
17 grudnia 2020, 22:44
A jaki byś k...a chciał? Ten obsrany polski?
Odpisz
21 grudnia 2020, 22:01
@Loreaken: głagolice
Odpisz
18 grudnia 2020, 10:07
Łacińskiego też się używa
Odpisz