Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gameroqu

30 stycznia 2022, 02:01

Czemu ona jest nago? XDD

Avatar Maksiking33220

20 grudnia 2020, 15:08

Dlaczego tamta mama jest tylko w staniku?!

Avatar AngelDust

20 grudnia 2020, 16:57

@Maksiking33220: bo stepuje

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2020, 12:54

@Maksiking33220: ona jest ubrana zobacz nogawki

Avatar Maksiking33220

21 grudnia 2020, 13:16

no to ma tylko stanik i nogawki

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 stycznia 2021, 19:35

@Maksiking33220: kiedyś już była o tym dyskusja zaraz znajde link bo to w moich najbardziej strzałkowanych komentarzach

Jednak nic nie znalazłem, ale stanęło wtedy na tym że to niby sukienka

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2021, 20:13

to moja wersja tego jak wygląda

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2021, 22:00

głupcze teraz jest gorzej, wygląda jak striptizerka

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2021, 22:06

i oto właśnie chodzi

Avatar Bartolinise

18 grudnia 2020, 16:59

kto w ogóle jest autorem oryginalnej wersji tego komiksu?

Avatar Joemi

20 grudnia 2020, 16:17

@Bartolinise: dołączam się do pytania

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2020, 18:55

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2020, 14:56

Ruska Ruletka: z 37 milionów będzie napi...alać racami a reszta nie tylko dlatego ze jeszcze nie zszedł im kac po świętach

Avatar Bio_Jogurt

18 grudnia 2020, 17:03

Avatar Bio_Jogurt

18 grudnia 2020, 17:03

Avatar Ameron

20 grudnia 2020, 12:10

@Bio_Jogurt:
>Balcerowicz
>Kuc
wybierz jedno

Avatar Bio_Jogurt

20 grudnia 2020, 14:54

@Ameron: Nie marudź

Avatar Racibor

20 grudnia 2020, 14:24

dopiero teraz zorientowałem się jakie ona ma melony

Avatar DHF1232

20 grudnia 2020, 12:47

Jak umówiłem się na chlanie to pójdę na chlanie!

Avatar Sunrise711

20 grudnia 2020, 12:33

U nas strzelali rok temu z balkonów xd

Avatar PanDyrektor

20 grudnia 2020, 12:34

@Sunrise711: masz terrorystów w osiedlu że ci strzelają

Avatar Sunrise711

20 grudnia 2020, 12:34

@PanDyrektor: Wiem

Avatar Darwidx

20 grudnia 2020, 12:31

"No synek, fajnie będzie !"

Avatar Darwidx

18 grudnia 2020, 21:02

A wszyscy wiemy, że Ci j...ni komuniści powinni wisieć zamiast liści.

Avatar czlowiekjasiolec

18 grudnia 2020, 17:00

Może, ale musi wyjść o 18:00 i wrócić o 7:00.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Tacy to pożyją

Fajnie że odpowiedzieli

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka