Ciekawe ile osób będzie strzelało petardami z balkonów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Tacy to pożyją
Fajnie że odpowiedzieli
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2022, 02:01
Czemu ona jest nago? XDD
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:08
Dlaczego tamta mama jest tylko w staniku?!
Odpisz
20 grudnia 2020, 16:57
@Maksiking33220: bo stepuje
Odpisz
21 grudnia 2020, 12:54
@Maksiking33220: ona jest ubrana zobacz nogawki
Odpisz
21 grudnia 2020, 13:16
no to ma tylko stanik i nogawki
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2021, 19:35
@Maksiking33220: kiedyś już była o tym dyskusja zaraz znajde link bo to w moich najbardziej strzałkowanych komentarzach
Jednak nic nie znalazłem, ale stanęło wtedy na tym że to niby sukienka
Odpisz
14 marca 2021, 20:13
to moja wersja tego jak wygląda
Odpisz
14 marca 2021, 22:00
głupcze teraz jest gorzej, wygląda jak striptizerka
Odpisz
14 marca 2021, 22:06
i oto właśnie chodzi
Odpisz
18 grudnia 2020, 16:59
kto w ogóle jest autorem oryginalnej wersji tego komiksu?
Odpisz
20 grudnia 2020, 16:17
@Bartolinise: dołączam się do pytania
Odpisz
20 grudnia 2020, 18:55
@Bartolinise: .
Odpisz
20 grudnia 2020, 14:56
Ruska Ruletka: z 37 milionów będzie napi...alać racami a reszta nie tylko dlatego ze jeszcze nie zszedł im kac po świętach
Odpisz
18 grudnia 2020, 17:03
Odpisz
18 grudnia 2020, 17:03
@Bio_Jogurt:
Odpisz
20 grudnia 2020, 12:10
@Bio_Jogurt:
>Balcerowicz
>Kuc
wybierz jedno
Odpisz
20 grudnia 2020, 14:54
@Ameron: Nie marudź
Odpisz
20 grudnia 2020, 14:24
dopiero teraz zorientowałem się jakie ona ma melony
Odpisz
20 grudnia 2020, 12:47
Jak umówiłem się na chlanie to pójdę na chlanie!
Odpisz
20 grudnia 2020, 12:33
U nas strzelali rok temu z balkonów xd
Odpisz
20 grudnia 2020, 12:34
@Sunrise711: masz terrorystów w osiedlu że ci strzelają
Odpisz
20 grudnia 2020, 12:34
@PanDyrektor: Wiem
Odpisz
20 grudnia 2020, 12:31
"No synek, fajnie będzie !"
Odpisz
18 grudnia 2020, 21:02
A wszyscy wiemy, że Ci j...ni komuniści powinni wisieć zamiast liści.
Odpisz
18 grudnia 2020, 17:00
Może, ale musi wyjść o 18:00 i wrócić o 7:00.
Odpisz