Stosunek USA do reszty świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Rel
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 maja 2014, 14:33
Dla osób ,którzy tylko wiedzą z gier ,że Niemcy (Trzecia rzesza) ,była przeciwko U.S.A. i nic po za tym ,to chcę ich oświecić ,że cały Pan FORD ,tak ,ten Ford ,który produkuje do dziś samochody (amerykańskie) ,zaopatrywał Niemców w paliwo ,w szczególności te do samolotów i nie tylko ,dostał nawet za to odznaczenie od Adolfa Hitlera :/ .To nie wszystko ,gdy Warszawa się broniła ,i wychodziła z pod ziemi ,to wszyscy nam pokazali środkowy palec i nas olali ,musieliśmy sobie sami radzić ,nie mówiąc o tym ,że zapi***alamy w Iraku i Afganistanie pomagając Amerykanom o dostęp do ropy ,za marny .... ,bo nawet nie chcą nam wiz znieść ... :/
Przykra prawda
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2016, 21:47
@lelek: tru 2WŚ wszyscy mieli na nas wyje**ne jak będzie 3WŚ i rosja zaatakuje polskę to też tak będzie i jeszcze lepsze Wielka Brytania też miała wyje**ne a my potem w bitwie o anglię walczyliśmy!
Odpisz
25 grudnia 2013, 13:42
mnie już w***ia ta ameryka podczas II WŚ przyjechali na wojne wzieli pieniądze i odjehali a co mnie jeszcze dziwi to że hitlerowcom pomogli
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:49
@Dziabaducha321: obejrzyj jakiś film historyczny przed wstawianiem tak idiotycznych komentarzy... proszę.
Odpisz
25 grudnia 2013, 20:51
@kubage123: dobra ale ta ameryka***a pokazuje i na dodatek hitlerowcom pomagać a się tylko patrzyli jak Polskę niszczą
Odpisz
29 grudnia 2013, 15:23
@Dziabaducha321: Ameryka i Niemcy? Wat?
Odpisz
31 grudnia 2013, 15:13
@Dziabaducha321: Przeczytaj mój pirwszy komentarz aż go nie zrozumiesz... podwójnie proszę.
Odpisz
24 grudnia 2013, 15:28
saints row?
Odpisz
24 grudnia 2013, 15:16
Ekstra :D
Odpisz