Słodkie stworzonka w grach mmo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2014, 18:22
mi raz w grze mmo wydropił miecz ze szczura XD
Odpisz
30 grudnia 2013, 20:48
Mnie raz w Warspear zabiła mysz ale pomógł jej wonsz ;>
Odpisz
22 grudnia 2013, 15:35
nie zapominajmy o tym, że jak już zabijamy takie małe stworzonko to zawsze wypadnie coś 2x większego od niego ^^
Odpisz
25 grudnia 2013, 16:34
@gillet2000: i że każde dzikie zwierze nosi przy sobie złoto lub inną walutę :D
Odpisz
25 grudnia 2013, 16:35
@gillet2000: np. z chrząszcza wypada ulu-mulu i pałka oraz Uriziel
Odpisz
25 grudnia 2013, 19:53
@bylejakbylegdzie: Na jakim modzie ty grasz? (Sarkazm)
Odpisz
25 grudnia 2013, 23:07
@gillet2000: albo okazuje się że było opętane i wylatuje z niego demon który cię zabije jednym ciosem
Odpisz
25 grudnia 2013, 20:19
Dark souls w skrócie.
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:32
Critical shot.
-100hp
:D
Odpisz
25 grudnia 2013, 16:02
Kiedyś w grze MMO zabił mnie motyl XD
Odpisz
25 grudnia 2013, 16:50
@Pstrong_Maciej: jaka to gra?
Odpisz
25 grudnia 2013, 17:36
@mrklorens: Margonem :D tak na serio to motylek był słaby, ale zabił mnie inny potwór i zapomniałem się uleczyć. Jak stawałem do walki to miałem 0% HP. A może to była pszczoła... nie ważne.
Odpisz
25 grudnia 2013, 18:23
@Pstrong_Maciej: mi się to jeszcze nie przydarzyło ale rzadko w to gram
Odpisz
25 grudnia 2013, 17:38
też kiedyś zabiłem takiego gościa w MMo zanieczyszczał plaże swoim ekwipunkiem to go zaciupalem szczypcami.
Odpisz
21 grudnia 2013, 13:08
True story
Odpisz
25 grudnia 2013, 16:36
nie boisz się być sam w domu ?
Odpisz
29 grudnia 2013, 21:03
@bylejakbylegdzie: Nie, już nie raz byłem sam w domu... A wiesz dlaczego? Mieszkam z współlokatorem którego prawie ciągle nie ma...
Odpisz