Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 grudnia 2020, 01:29
No tak, rzeczywiście. Te panie dowodzą, że jest trochę nienaturalne.
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:50
Zaczęłam się zastanawiać co jest fajnego w powiększaniu ust:
1. To boli
2. Trzeba za to płacić
3. Operacja plastyczna może się nie udać
4. Trudniej się je i pije
Powiększanie piersi:
Pierwsze trzy punkty są takie same
4. Źle się śpi (tz. Ja śpię zawsze na brzuchu i byłoby mi niewygodnie)
5. Źle się opala
6. Trudniej się ubiera
To bezsensu! Po co to robić? Dlaczego? Niech mi ktoś to wytłumaczy, proszę
Odpisz
20 grudnia 2020, 13:48
@cos_ktos: kompleksy, proste
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:19
@cos_ktos: Troche cie skoryguje co do powikszania ust nie je sie trudniej po tym miesnie dzialają normalnie tylko trudniej jedzenie włożyć do takiej buzi.
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:41
Mój błąd, przepraszam
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:18
@cos_ktos: Spk kazdemu sie zdarza
Odpisz
21 grudnia 2020, 14:18
@cos_ktos: ja rozumiem lekko albo jak miała kobieta raka piersi to spoko ale tak
Odpisz
25 grudnia 2020, 19:53
@cos_ktos: Nie żeby coś, ale spanie na brzuchu jest szkodliwe dla organów wewnętrznych
Odpisz
21 grudnia 2020, 18:50
Wyglądają troche jak parówki.
W każdym razie, to wygląda obrzydliwie
Odpisz
21 grudnia 2020, 14:17
boże aż prawie wywaliłam kopma za okno
Odpisz
21 grudnia 2020, 12:10
To jest chyba jakaś choroba psychiczna. I nie pisze tego żeby je obrazić
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:44
I tak nie przebije takich co uważają, że szczepionki posiadają nadajniki co ich monitorują, a jednocześnie mają różne najnowsze Iphony i konto na fb
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:46
"nadajniki monitorujące"
Na logikę,po ch*j komu informację o tym że jakiś polaczek sra w lesie np?
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:49
Nawet jeśli, to taki nadajnik spali się po pierwszej wizycie na solarce po szczepionce xD
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2020, 11:24
To mi się z czymś kojarzy, tylko co to było?
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:25
@Propergol: Aaa już wiem!
Odpisz
21 grudnia 2020, 11:01
Pani piosenkarka z Imieniem zaczynającym się na "E", a kończącym na "dyta Górniak"
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:42
Przebijałbym
Odpisz
19 grudnia 2020, 22:58
To prawdziwe czy przerobione w Photoshopie albo taka jakby maska?
Odpisz
19 grudnia 2020, 23:15
@Rubenfod: obawiam sie ze prawdziwe
Odpisz
19 grudnia 2020, 21:19
Ale gdyby powiększyły bardziej to by już ust szerzej nie mogły otworzyć bo za grube usta
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:55
Przywitaj się z moją wrzaskosysarką.
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:52
Fuj
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:46
Kiedy patrzę na te usta to aż mi się żygać chce
jak takie coś może się komukolwiek podobać?
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:47
@Ananaa: simpom by się podobało
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:49
@Ananaa: ja jak widzę takie coś to mam taką ochotę takie coś przebić igłą. Ciekawe co by się stało
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:50
ja bym tam chwycił i wyrwał
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:50
pewnie botoks płynąłby litrami
Odpisz
19 grudnia 2020, 20:49
Ale zajebiste karpie, ale tak nie w wannie? Na pewno przeżyją?
Odpisz