@Cheems_Kosmonauta: Ale Bannerlord ma premierę dopiero w 2021, a jak na razie jest we wczesnym dostępie. To tak jakby oceniać tort zanim masa stężeje....
Wg mnie to CDPR powinni zbankrutować. Wiedzieli co robią wypuszczając na rynek takie gowno więc teraz niech za to odpowiedzą. Lata crunchowania pracowników na nic. ...j im w dupe
@Juliusz_Cezar: No tak, bo lepiej, żeby zbankrutowali zamiast dać im szansę na naprawienie gry, która jest bardzo dobra i ma jeszcze większy potencjał. Po za tym na PC gra jest w naprawdę dobrym stanie. Ja nie miałam ani jednego crasha przez 50 godz rozgrywki. Dla porównania dzisiaj odpaliłam sobie AC Valhalle i crash wpadł po 5 godzinach gry. Nie pierwszy zresztą. Cyberpunk na PS4 też z każdym patchem się polepsza.
@Crisium: Wiedzieli w jakim stanie jest ta gra i próbowali to ukryć. Nie dali recenzentom wersji na konsole j nie pozwolili używać własnych nagrań z gry w recenzjach. 🤔
@Juliusz_Cezar: chłopie ku*wa jesteś jak jakiś bachor. Najpierw narzekasz, że ciągle przedłużają, a teraz prujesz się o to, że posłuchali dzieci z reddita i wypuścili niedopracowaną grę. Współczuję bycia taką osobą.
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2020, 15:10
mój brat mówił mi że na konsoli trochę jest gliczy ale na kompie jest spoko
Odpisz
23 grudnia 2020, 11:04
twój brat gra jednocześnie na konsoli i pc?
Odpisz
22 grudnia 2020, 13:30
Jeśli glitche to takie potwory to warto wynająć wiedźmina
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:13
Mount and blade banner lord: amatorzy
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:12
@Cheems_Kosmonauta: Ale Bannerlord ma premierę dopiero w 2021, a jak na razie jest we wczesnym dostępie. To tak jakby oceniać tort zanim masa stężeje....
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:29
@Mikrus19: Ale działą, nie jak Cyberpunk po premierze
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:32
No właśnie....
Z wypowiedzi Cheems kosmonauta wynika, że Bannerlord jest bardziej zbugowany
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:31
Ludzie: DzYbErBuNg ZaBuGoWaNy
Wiedźmin 3 na premierę: Glitcher
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:13
Wg mnie to CDPR powinni zbankrutować. Wiedzieli co robią wypuszczając na rynek takie gowno więc teraz niech za to odpowiedzą. Lata crunchowania pracowników na nic. ...j im w dupe
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:21
@Juliusz_Cezar: ludzie bardzo chcieli żeby cyberpunk już wyszedł i mają co chcieli
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:22
@BubbleGum_14: ja nie chciałem. Od razu miałem przeczucie że coś będzie nie tak
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:29
@Juliusz_Cezar: Współczuję w dół strzałek. Masz rację
Odpisz
22 grudnia 2020, 12:37
@Juliusz_Cezar: a czemu tylko CDPR? Powinniśmy rozwiązać wszystkie studia, które ośmieliły się wypuścić gry z błędami! /s
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2020, 12:54
@Juliusz_Cezar: nie mogę opisać słowami twojej głupoty i uogólniania
Odpisz
22 grudnia 2020, 13:10
A obrazkiem ?
Odpisz
22 grudnia 2020, 13:38
@Juliusz_Cezar: Pod tym względem nie zbankrutują z już kilka dni po premierze zwróciły im się pieniądze które zainwestowali
Odpisz
22 grudnia 2020, 13:49
@Maruska: A refundy?
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:07
@Juliusz_Cezar: Oni się tak zwrócili że refundy tak głęboko nie wpłyną na zysk, jak poprawią glitche, to będzie jeszcze większy zysk
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2020, 14:14
@Juliusz_Cezar: No tak, bo lepiej, żeby zbankrutowali zamiast dać im szansę na naprawienie gry, która jest bardzo dobra i ma jeszcze większy potencjał. Po za tym na PC gra jest w naprawdę dobrym stanie. Ja nie miałam ani jednego crasha przez 50 godz rozgrywki. Dla porównania dzisiaj odpaliłam sobie AC Valhalle i crash wpadł po 5 godzinach gry. Nie pierwszy zresztą. Cyberpunk na PS4 też z każdym patchem się polepsza.
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:23
@Crisium: Wiedzieli w jakim stanie jest ta gra i próbowali to ukryć. Nie dali recenzentom wersji na konsole j nie pozwolili używać własnych nagrań z gry w recenzjach. 🤔
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:29
@Juliusz_Cezar: chłopie ku*wa jesteś jak jakiś bachor. Najpierw narzekasz, że ciągle przedłużają, a teraz prujesz się o to, że posłuchali dzieci z reddita i wypuścili niedopracowaną grę. Współczuję bycia taką osobą.
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:34
Kiedy narzekalem ze przedłużają?
Proszę o dowód
Odpisz
20 grudnia 2020, 17:39
Ten Photoshop
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:19
(wstaw tu obrazek Płotki na dachu)
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:29
@Bright32: O ten?
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:11
Op nie gral w cyberpunka
Odpisz
20 grudnia 2020, 15:28
OP czeka na dying light 2 [sad pepe pictures]
Odpisz