Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2020, 15:41
nie że się czepiam, ale kilka błędów tu jest,
po pierwsze to jest wersja z 2009,
po drugie nie było tam diamentów, a nawet jaskiń i narzędzi.
A teraz pytanie, po co ten kościotrup?
Odpisz
25 grudnia 2020, 12:53
@squidonix: Musiałbyś siedzieć troche w poczekalni, ciężko to wytłumaczyć...
Odpisz
28 grudnia 2020, 14:29
@squidonix: najpierw minecraft nazywał się 'Cave Game' i polegowało na tym by odkrywać nowe jaskinie. Nawet nie byłi tam narzędzi ani yekstury łapki w ekranie
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2020, 00:33
@Koksik2020: Wiem że minecraft kiedyś nazywał się "cave game",
A teraz trochę o wersji z mema,
na tej wersji był tylko płaski świat, nie było jaskiń (przynajmniej nie widziałem),
nie było też: diamentów, narzędzi ani nawet trybu survival,
na tej konkretnej wersji są 2 bloki, jeden to dirt, a drugi to cobblestone.
Jak byś chciał to ta wersja jest cały czas dostępna w launcherze (sprawdziłem)
wystarczy włączyć wersję historyczne, i wybrać wersję "old_alpha rd-132211".
A czy na tej wersji są jaskinie to sprawdzę, ale nie teraz.
ᔑ ℸ ̣ ᒷ∷ᔑ⨅ !¡∷⨅ᒷ!¡∷ᔑᓭ⨅ᔑᒲ ᔑꖎᒷ ⋮ᒷᓭℸ ̣ ᒷᒲ ⨅ᔑ⋮ᒷℸ ̣ ||
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:52
>2012
>Jedna z najwcześniejszych wersji gry w której był tylko blok ziemi i blok bruku
Odpisz
28 grudnia 2020, 14:32
tak masz racje. Choć sam nie gralem w stare wersje coś tam o nich wiem
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:17
@Koksik2020: siema masz 0 lat?
Odpisz
28 grudnia 2020, 22:28
powiedział typ który ma na profilowym tradycyjnego buca spod biedry
Odpisz
21 grudnia 2020, 10:16
To jest wersja z 2009
Odpisz
22 grudnia 2020, 07:49
czyli jeszcze lepsza, jdziem tam
Odpisz
22 grudnia 2020, 07:54
@Maly_modelarz15: Ta wersja to gówno.
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:57
@Maly_modelarz15: Alfa lepsza
Odpisz
23 grudnia 2020, 19:37
@WHEEY: oj nie byczq
Odpisz
23 grudnia 2020, 19:36
Kiedy wyszedł minecraft widoczny na zdjęciu, nie było diaxów
Wiem, pan Maruda
Odpisz
22 grudnia 2020, 15:24
Ah, pamiętam jak pierwszy raz w tej wersji znalazło mi się netherite. Stare dobre czasy
Odpisz
22 grudnia 2020, 16:53
stare dobre czasy? update w którym dodano netherite był pól roku temu
Odpisz
22 grudnia 2020, 18:59
@kuba5028: Czekaj, co? Ale ten czas leci ;_;
Odpisz
22 grudnia 2020, 11:47
Ah yes.
Biegające Steve'y i klatkowa animacja.
Odpisz
22 grudnia 2020, 11:09
Ten szkielet nie potrzebny opie
Odpisz
21 grudnia 2020, 21:36
Rok inny, ale priorytety te same
Odpisz
22 grudnia 2020, 07:37
@benben7: czlowiek_jasiolec to samo stwierdził, w 2012 to wersje 1.1 do 1.4 powstały
Odpisz
21 grudnia 2020, 23:26
J...ć Minecrafta gromy w deluge'a
Odpisz
22 grudnia 2020, 10:05
kłódka
Odpisz
22 grudnia 2020, 10:07
@rysiu311:
Odpisz
28 grudnia 2020, 14:31
spadaj minecraft lepszy od fortnite'a i robloxa razem wziętych
Odpisz
21 grudnia 2020, 22:35
Hey you, finnally awake
Odpisz
21 grudnia 2020, 22:04
you son of a Bich, I'm in
Odpisz
20 grudnia 2020, 22:02
O jezu, ale nostalgłem.
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:44
2 szkielety pod rząd
hm
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:45
pora na 3
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:45
@Bober2069: ja nie chce bana plz no
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:45
W 2012 to ja z kolegami po lekcjach (czyli mniej wiecej po 12 maks 13) wychodzilem grac w noge do 21 a nie kopac diaxy
No ale to raczej tylko u mnie wiec ok
Odpisz
20 grudnia 2020, 21:44
Diaxy w classicu
Tak
Odpisz