Wyobraź sobie że np. śpieszysz się na autobus i zastanawiasz się czy jest sens biec więc pytasz kogoś która godzina a ten ci kur** zaczyna wywód o tym po co o to pytasz, skoro wszyscy i tak zmierzamy do nieznanego, a czas jest tylko iluzją.
kiedts ludzie musieli czytac godzine z polozenia slonca nie bylo tak latwo ze sobie kradniesz zegarek bo sie spieszysz to dopiero bylby ciekawy temat na krotka pogawedke
Mnie tam matka opi.....a za to, że nie odpowiadam ludziom jak mnie pytają w sklepie. Nid rozumie, że ja jestem spalariżowana strachem i nie wiem kompletnie co robić QwQ
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2020, 00:55
ja bym chciala zeby na ulicy ktos mnie kiedys zapytal o godzine zeby go spytac czemu o to pyta
Odpisz
21 grudnia 2020, 00:56
Wyobraź sobie że np. śpieszysz się na autobus i zastanawiasz się czy jest sens biec więc pytasz kogoś która godzina a ten ci kur** zaczyna wywód o tym po co o to pytasz, skoro wszyscy i tak zmierzamy do nieznanego, a czas jest tylko iluzją.
Odpisz
21 grudnia 2020, 01:03
no i mogl spytac kogos innego albo sam sprawdzic a ja moze jestem ciekawa akurat trzeba ponosic konsekwencje swoich dzialan
Odpisz
21 grudnia 2020, 01:06
Dobrze, jeśli kiedykolwiek cię spotkam to nie zapytam się o godzinę
zwyczajnie ukradne ci zegarek/telefon i sam sprawdzę
będzie łatwiej
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2020, 01:23
kiedts ludzie musieli czytac godzine z polozenia slonca nie bylo tak latwo ze sobie kradniesz zegarek bo sie spieszysz to dopiero bylby ciekawy temat na krotka pogawedke
Odpisz
8 czerwca 2021, 11:27
a skąd miał k...a wiedzieć że akurat tobie to nie pasuje
Równie dobrze to ty mogłabyś być tym innym
Odpisz
8 czerwca 2021, 13:43
nie wiem stary komentarz to jest ja jusz nie pamietam takich rzeczy co mailam na mysli pare miesiecy temu w srodku nocy
Odpisz
25 grudnia 2020, 17:45
A to takie trudne powiedzieć która godzina?
Odpisz
25 grudnia 2020, 23:13
@Useless_Man: tak
Odpisz
25 grudnia 2020, 23:39
@Budynek: no to współczuję ci życia
Odpisz
25 grudnia 2020, 15:34
Introwertyzm to nie to samo co bycie aspołecznym! Jeny, kiedy ludzie w końcu to zrozumieją
Odpisz
21 grudnia 2020, 06:16
Mnie tam matka opi.....a za to, że nie odpowiadam ludziom jak mnie pytają w sklepie. Nid rozumie, że ja jestem spalariżowana strachem i nie wiem kompletnie co robić QwQ
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2020, 00:56
Dlatego zawsze na takie okazje nosze zegar na klacie z dynamitem
Odpisz
21 grudnia 2020, 00:55
prosto, druga w prawo i po lewej stronie
*odchodzi w dal powoli zauważając co powiedział*
Odpisz