Ten mem tak właśnie powstał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2021, 23:23
Ostatnio wstawiłem mema o 1 w nocy
Odpisz
24 grudnia 2020, 16:21
Co jeśli wstaje się o 3 rano ?
Odpisz
24 grudnia 2020, 13:07
to nawet ma sens, bo jeżeli miałeś ciekawy sen warty zamienienia go w mema to prawdopodobieństwo że go jeszcze wtedy całego zapamiętasz jest w tym momencie największe
Odpisz
24 grudnia 2020, 11:01
O trzeciej w nocy jestem najbardziej kreatywny
Odpisz
24 grudnia 2020, 09:49
Robienie memów tylko gdy ma się wene, aby wstawiać jedynie jakościowe memy i nie zaśmiecać poczekalni
Odpisz
24 grudnia 2020, 09:40
Nie robienie memów bo od paru miesięcy nie masz weny twórczej:
Odpisz
21 grudnia 2020, 08:02
rel, robiłem memy w każdej z podanych chwil
Odpisz
21 grudnia 2020, 08:00
Osoby robiące memy na okrągło o każdej porze:
Odpisz