Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

15 lipca 2022, 10:12

*feminazistka

Avatar malinowy_kot

22 grudnia 2020, 00:07

Po co mielibyście wyginąć?
Ja osobiście wolę naturalne metody zaspokajania potrzeb, niż wibrator czy kij wie co.
Więc jeszcze się przydacie.

Avatar olimpicYT3356

22 grudnia 2020, 07:02

@malinowy_kot: Dzięki :)

Avatar Memixgroszkowaty

22 grudnia 2020, 09:22

@malinowy_kot: A dziękuję

Avatar RYDERZ

22 grudnia 2020, 09:39

@malinowy_kot: Danke

Avatar PanPiekarnik

6 lutego 2022, 06:16

@malinowy_kot: dziękuję

Avatar parowkomat_3078

21 grudnia 2020, 20:45

Nie chodziło o spermę w szpiku kostnym tylko że w komórkach jajowych zawsze są chromosomy X więc można połaczyć dwie komórki jajowe i powstanie XX czyli kobieta. Wiem że tamten tweet był głupi ale próbuję wyjaśnić o co tak naprawdę chodzi

Avatar SimpButcher

21 grudnia 2020, 23:43

@parowkomat_3078: Brzmi ciekawie, masz jakieś artykuły na ten temat?

Avatar
asasinpio

22 grudnia 2020, 02:08

@SimpButcher: Prawdopodobnie nie bo klonowanie jest nielegalne.

Avatar SimpButcher

22 grudnia 2020, 10:09

Ja znalazłem już jeden artykuł na research gate, gdzie tak zrobili z myszami, chciałem po prostu coś jeszcze przeczytać i... nie widzę gdzie tu jest klonowanie? Klonowanie to próba skopiowania oryginalnego DNA, tutaj jest o łączeniu DWÓCH komórek jajowych

Avatar nwmniemampomyslu

21 grudnia 2020, 20:54

Feminazistka nie feministka jest różnica

Avatar
Eskadrowy

22 grudnia 2020, 09:16

@nwmniemampomyslu: A ja mam jeszcze kilka innych typów feministek :)

Avatar Nokia_701

22 grudnia 2020, 07:53

A gdyby ktos IM powiedzial ze znika hormon X, to wtedy bedziem wiedziec jaka wezmie opcje

- Zesra sie i bedzie pierdziec na fb o tym zeby tak nie bylo

Avatar PanDyrektor

21 grudnia 2020, 09:27

czemu miałaby się z tego cieszyć?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Towarzysz777

21 grudnia 2020, 23:38

@ewelkapl: No właśnie zapomnij, bo przyjmujemy sytuację w której chromosom Y wyginął, ale sperma wciąż jest...

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 21 grudnia 2020, 23:45

@ewelkapl: No chyba, że ta sperma ostatnich mężczyzn z chromosomem Y będzie przechowywana w dużych ilościach, wtedy wyginięcie cywilizacji nie nastąpi nigdy bo 1cm³ to setki tysięcy nowych mężczyzn z chromosomem Y a ci to kolejne biliardy mężczyzn... Widzicie, możemy wyginać tylko umyślnie :) Natura to sprytniej zaplanowała, że 1 samiec może zapłodnić setki lub tysiące samic :P

Avatar Edvek

21 grudnia 2020, 23:35

Za 125 tys lat

Avatar Kvack

21 grudnia 2020, 22:34

a za parę tysięcy lat na ziemi stopi się Antarktyda, wybuchnie super wulkan, j....ie kometa albo inny ...j i wszyscy wyginą lol

Avatar Burgerchinski

21 grudnia 2020, 20:57

Zabawnie by było gdyby się nagle okazało że chromosom x zniknie za kilka lat.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar benben7

21 grudnia 2020, 21:40

@Burgerchinski: nie zdziwiłbym się gdyby już dawno przyszedł

Avatar Benios30

21 grudnia 2020, 21:43

@Burgerchinski: Co do Antychrysta, to już tu jestem i stwierdzam, że niepotrzebnie przychodziłem bo sami sobie świetnie radzicie.

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

21 grudnia 2020, 21:18

Ziemia zostanie pochłonięta przez słońce gdy ono będzie się zamieniać w czerwonego olbrzyma a to będzie za około 4 miliardy lat (jeśli dobrze pamiętam) wniosek z tego taki że prędzej ziemia zostanie pochłonięta przez słońce niż zniknie chromosom Y

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2020, 21:20

@y0xhlztixyotisy9zifR: spokojnie spokojnie mamy jeszcze xyz opcji na tozpie....enie zrimi w ciągu 5 miliardów lat więc spokojnie już tak nie wyskakuje z tym

Avatar
Trucizna

Edytowano - 21 grudnia 2020, 10:03

Mam wiele pytań dotyczących tytułu

Avatar wiedeni

21 grudnia 2020, 11:22

byłoby super jakby jebło

Avatar
Trucizna

21 grudnia 2020, 11:30

@wiedeni: Na pewno ciekawie

Avatar
Trucizna

21 grudnia 2020, 11:31

@wiedeni: Internet powiedział, że on ma nas tylko minąć, ale bardzo blisko

Avatar wiedeni

21 grudnia 2020, 11:33

Zróbmy taką akcje, że wszyscy jejacy podczas przelotu tego meteorytu wystawią magnes na zewnątrz. Biorąc pod uwagę, że jest nas sporo, meteoryt przyciągnie się do Ziemii i będzie git

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar qAzert
Dodane przez: qAzert

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Deal życia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka