Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shrexbox

30 stycznia 2023, 18:41

Iśbine dajme bałme

Avatar Oliwier256

21 grudnia 2020, 13:55

Sie haben das Anon-Alphabet falsch gelesen! alles noch einmal!

Avatar starmagedon

Edytowano - 21 grudnia 2020, 14:15

@Oliwier256: Jako, że nie jest on per "Pan", powinno być "Du hast", i to "Anon" jest zbędne, bo już jest zaimek osobowy. Reszta się zgadza.

Avatar Oliwier256

21 grudnia 2020, 14:17

@starmagedon: sorry, tłumaczyłem to z tłumacza google

Avatar starmagedon

Edytowano - 21 grudnia 2020, 14:18

@Oliwier256: Tak, znam ten problem z tłumaczem, dlatego właśnie nie tłumacze z pl na deu.

I jeszcze dlatego, że tłumacz nie odróżnia Perfekt od Präteritum, czy od Plusquamperfekt.

Avatar Ciastekzeshreka

2 stycznia 2021, 16:09

@starmagedon: plu co?!

Avatar starmagedon

Edytowano - 2 stycznia 2021, 16:14

@Ciastekzeshreka: Tak zwany: czas Zaprzeszły.

Czasu tego używamy, gdy mamy do czynienia z dwoma zdarzeniami, czynnościami, mającymi miejsce w przeszłości. Chcąc zaznaczyć, że jedno zdarzenie nastąpiło wcześniej niż inne, użyjemy w opisie wydarzenia wcześniejszego właśnie tego czasu, a w opisie późniejszego Imperfect lub Perfect

Avatar Darwidx

Edytowano - 21 grudnia 2020, 14:00

Uczył się ktoś angielskiego ? Bo ja miałem go w dupie i ...j.

Avatar Foxelo

25 grudnia 2020, 19:06

@Darwidx: ja umiem angielski troche hiszpański i niemiecki a jestem w szóstej klasie (tak wiem nikt nie pytał)

Avatar Nikodem8378

25 grudnia 2020, 20:02

@Darwidx: i don't even know you

Avatar Zielona_Jaszczurka

26 grudnia 2020, 12:58

@Foxelo: Też hiszpański umiem. A angielski mam we krwi.

Avatar Darwidx

27 grudnia 2020, 13:01

@Foxelo: Chyba chodzi Ci o języki, ja miałem na myśli tylko alfabet.

Avatar Foxelo

27 grudnia 2020, 13:04

@Darwidx: bez komentarza

Avatar torelq

25 grudnia 2020, 22:21

przecież to proste

Avatar jejak_pospolity

25 grudnia 2020, 19:21

Z którego filmiku jest ten szablon?

Avatar Stulej4

25 grudnia 2020, 18:16

Przyzywanko Hitlera

Avatar smierd

21 grudnia 2020, 13:54

du

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

A, okej

Frustrujące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka