memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 czerwca 2022, 20:55
Odpisz
21 grudnia 2020, 21:31
No użytkownicy Samsungów nie mają takich problemów.
21 grudnia 2020, 21:43
@Ukryty_W_Cieniu: szamsung najlepszy.
26 grudnia 2020, 13:55
@Rex_Avium06: Xiaomi
26 grudnia 2020, 14:25
@Ukryty_W_Cieniu: ej czemu mam emotki tiktokowe?
26 grudnia 2020, 17:58
@Bobiepl: w końcu ktoś o wysokim poziomie inteligencji który wie że tik tok ma własne emotki
26 grudnia 2020, 17:59
@Ukryty_W_Cieniu: Chyba że masz samsunga j3 XD.
26 grudnia 2020, 18:00
@Foxelo: no ja używam nowyego modelu
26 grudnia 2020, 18:01
@Ukryty_W_Cieniu: zazdro
26 grudnia 2020, 18:05
@Foxelo: znaczy to nie najnowszy, ale też startm go nie nazwę. Współczuję osobom na starych telefonach.
26 grudnia 2020, 18:39
@Foxelo: ja mam Xiaomi redmi note 9
26 grudnia 2020, 20:23
@Bobiepl: k...a, tylko ja dalej popylam na 7 xD Za pół roku kupuje nowy
29 grudnia 2020, 19:21
@jejaplxiaomi: ja na a6 xD
Edytowano - 29 lipca 2021, 09:44
@Foxelo: używam samsunga j3 2016 nie mam tiktoka więc nie mam porównania
30 lipca 2021, 18:10
@ziemniaczki_j1234e: ja mam samsunga a10 btw z losowych jesteś?
30 lipca 2021, 18:11
@Foxelo: tak
26 grudnia 2020, 12:28
Zawsze można nie używać emoji
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2022, 20:55
Odpisz
21 grudnia 2020, 21:31
No użytkownicy Samsungów nie mają takich problemów.
Odpisz
21 grudnia 2020, 21:43
@Ukryty_W_Cieniu: szamsung najlepszy.
Odpisz
26 grudnia 2020, 13:55
@Rex_Avium06: Xiaomi
Odpisz
26 grudnia 2020, 14:25
@Ukryty_W_Cieniu: ej czemu mam emotki tiktokowe?
Odpisz
26 grudnia 2020, 17:58
@Bobiepl: w końcu ktoś o wysokim poziomie inteligencji który wie że tik tok ma własne emotki
Odpisz
26 grudnia 2020, 17:59
@Ukryty_W_Cieniu: Chyba że masz samsunga j3 XD.
Odpisz
26 grudnia 2020, 18:00
@Foxelo: no ja używam nowyego modelu
Odpisz
26 grudnia 2020, 18:01
@Ukryty_W_Cieniu: zazdro
Odpisz
26 grudnia 2020, 18:05
@Foxelo: znaczy to nie najnowszy, ale też startm go nie nazwę. Współczuję osobom na starych telefonach.
Odpisz
26 grudnia 2020, 18:39
@Foxelo: ja mam Xiaomi redmi note 9
Odpisz
26 grudnia 2020, 20:23
@Bobiepl: k...a, tylko ja dalej popylam na 7 xD
Za pół roku kupuje nowy
Odpisz
29 grudnia 2020, 19:21
@jejaplxiaomi: ja na a6 xD
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2021, 09:44
@Foxelo: używam samsunga j3 2016 nie mam tiktoka więc nie mam porównania
Odpisz
30 lipca 2021, 18:10
@ziemniaczki_j1234e: ja mam samsunga a10 btw z losowych jesteś?
Odpisz
30 lipca 2021, 18:11
@Foxelo: tak
Odpisz
26 grudnia 2020, 12:28
Zawsze można nie używać emoji
Odpisz