Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kylo_Ren_

28 grudnia 2015, 11:41

Daram daram daram daram daram darararam darararararam[...]Ach te wspomnienia...

Avatar rozwalgo

Edytowano - 7 czerwca 2015, 18:39

Hipnotic @_@

WTF? Tej farby im nie ubywa?

Avatar Grzechoooo

9 września 2018, 11:52

@rozwalgo: ubywa, ale za słupem biorą nową.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 11:59

to takie hipnotyzujące

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2013, 09:41

Oglądałem ten odcinek :P

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2013, 10:49

Zarąbity był :D

Avatar pooskramiacz

25 grudnia 2013, 14:31

ja też

Avatar
Rudy_Kruliczek

25 grudnia 2013, 14:53

Hahahaha! Nie ma to jak komentarze "ja wiedzieć, ja to oglądać, ja to znać". :D

Avatar MrocznyWilk

25 grudnia 2013, 23:20

stare bajki były zajefajne

Avatar TikoPL

25 grudnia 2013, 23:53

To nadal chyba leci. Na takich kanałach jak Puls, Puls 2, Tv 4/6.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2013, 00:00

@TikoPL: Tak :) Można też czasem zobaczyć Pixie i Dixie, Pinkie i Mózg, Wilk i Zając... Ahh, dzisiejsze bajki to już zupełnie nie to samo :P

Avatar polishpaintomaniakTV

25 grudnia 2013, 19:24

To takie prawdziwe jest.

Avatar kubakk12

25 grudnia 2013, 15:00

Czyli fanowska walka FIFA vs PES/BF vs CoD :P

Avatar makajet

25 grudnia 2013, 19:11

@kubakk12: BF to całkowicie coś innego od Cod'a. Bf to bardziej symulator, który jest stworzony do grania w trybie kampani. A cod to całkowita odskocznia od rzeczywistości, stworzona do grania w multi lub z botami.

Avatar kubakk12

Edytowano - 25 grudnia 2013, 19:26

@makajet: W sumie... nie wiem, nie interesuje się - *FIFA vs PES :P

Avatar makajet

26 grudnia 2013, 12:39

@kubakk12: Co do fify i peesa, ta sama sprawa, fifa jest bardziej realistyczna

Avatar kubakk12

Edytowano - 26 grudnia 2013, 14:01

@makajet: Też jestem za FIFĄ :P (lubię grać Polską, FIFA - licencja, świetne twarze, niech tylko się nauczą robić dobrą fryzurkę Błaszczykowskiego, PES - brak licencji, ach, te stroje z lumpeksu :P A czy widziałeś te twarze Polaków w PESIE 14? D:)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Phi!

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka