Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Phi!
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2015, 11:41
Daram daram daram daram daram darararam darararararam[...]Ach te wspomnienia...
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2015, 18:39
Hipnotic @_@
WTF? Tej farby im nie ubywa?
Odpisz
9 września 2018, 11:52
@rozwalgo: ubywa, ale za słupem biorą nową.
Odpisz
4 kwietnia 2014, 11:59
to takie hipnotyzujące
Odpisz
22 grudnia 2013, 09:41
Oglądałem ten odcinek :P
Odpisz
22 grudnia 2013, 10:49
Zarąbity był :D
Odpisz
25 grudnia 2013, 14:31
ja też
Odpisz
25 grudnia 2013, 14:53
Hahahaha! Nie ma to jak komentarze "ja wiedzieć, ja to oglądać, ja to znać". :D
Odpisz
25 grudnia 2013, 23:20
stare bajki były zajefajne
Odpisz
25 grudnia 2013, 23:53
To nadal chyba leci. Na takich kanałach jak Puls, Puls 2, Tv 4/6.
Odpisz
26 grudnia 2013, 00:00
@TikoPL: Tak :) Można też czasem zobaczyć Pixie i Dixie, Pinkie i Mózg, Wilk i Zając... Ahh, dzisiejsze bajki to już zupełnie nie to samo :P
Odpisz
25 grudnia 2013, 19:24
To takie prawdziwe jest.
Odpisz
25 grudnia 2013, 15:00
Czyli fanowska walka FIFA vs PES/BF vs CoD :P
Odpisz
25 grudnia 2013, 19:11
@kubakk12: BF to całkowicie coś innego od Cod'a. Bf to bardziej symulator, który jest stworzony do grania w trybie kampani. A cod to całkowita odskocznia od rzeczywistości, stworzona do grania w multi lub z botami.
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2013, 19:26
@makajet: W sumie... nie wiem, nie interesuje się - *FIFA vs PES :P
Odpisz
26 grudnia 2013, 12:39
@kubakk12: Co do fify i peesa, ta sama sprawa, fifa jest bardziej realistyczna
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2013, 14:01
@makajet: Też jestem za FIFĄ :P (lubię grać Polską, FIFA - licencja, świetne twarze, niech tylko się nauczą robić dobrą fryzurkę Błaszczykowskiego, PES - brak licencji, ach, te stroje z lumpeksu :P A czy widziałeś te twarze Polaków w PESIE 14? D:)
Odpisz