Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2020, 17:10
Ja wstaję, widzę, że mam dużo czasu, więc dalej leżę i po chwili zasypiam i się spóźniam
Odpisz
23 grudnia 2020, 16:55
Ja wstaję jeszcze przed czasem żeby sie nie spóźnić a i tak zawsze wybieram leżenie
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:26
To w końcu wstajesz czy leżysz?
Odpisz
23 grudnia 2020, 15:49
@Crln_7: Czemu nie oba?
Odpisz
24 grudnia 2020, 03:00
@Kolodziej_1: jak wstaniesz, to nie będziesz leżał, a jak będziesz leżał, to nie będziesz wstanięty
Odpisz
24 grudnia 2020, 11:51
@Crln_7:
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:36
Rel
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:11
Zazwyczaj wstaję godzinę przed wyjściem, pół godziny leżę, a pół godziny się szykuję do wyjścia
Odpisz
22 grudnia 2020, 13:56
Gdy widzę policję odruchowo mówię "j***ć ku*wy policyjne"
Wiem jestem patusem
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:01
odruchowo?
Odpisz
22 grudnia 2020, 14:02
@TediousCardGames: no, powiedzmy
Odpisz