Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar surrrfankaUwU

6 marca 2021, 14:38

rel

Avatar Rex_Avium06

29 grudnia 2020, 22:13

Rel.

Avatar Lord_Endless

27 grudnia 2020, 22:51

Dziewczyna mego kuzyna podeszła do egzaminu po raz pierwszy i nie zdała. A nie zdała, bo nie zauważyła pachołka na placu manewrowym. A nie zauważyła, bo miała zaparowane okulary przez maseczkę. I tu przechodzimy do sedna. Zanim zrobiła pomyłkę to zapytała się egzaminatora, czy może wyczyścić okulary to ten odpowiedział, że nie może. Hipokryzja normalnie. I potem już wiadomo co się stało. Trzeba być chyba największym ...ujem, by nie pozwolić osobie z okularami i z maseczką, przeczyścić te okulary.

Avatar ImBruhHammood

25 grudnia 2020, 19:14

rel as fuk

Avatar MituDestroyer

24 grudnia 2020, 16:05

Avatar Jozef0705

24 grudnia 2020, 13:02

Ja to robię tak: biorę komin (taki pseudo szalik) i końcówkę zakrywającą nos i usta blokuję pod okularami za pomocą okularów.

Avatar Chlebektulipan

24 grudnia 2020, 11:39

Można plasterkiem przykleić maskę do nosa, wtedy założyć okulary.

Avatar ursusowanie

Edytowano - 24 grudnia 2020, 09:22

Nie rel, zbyt dużo widać

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2020, 08:39

Rel af

Avatar Codex

23 grudnia 2020, 22:06

Za każdym razem wkurza mnie to niemiłosiernie
Nieważne jakbyś tą maskę założył, i tak ci będzie wszystko zachodziło parą

Avatar kijgjuhikk

23 grudnia 2020, 20:49

POV: sprawdzasz w komentarzach czy ktoś znalazł herobine

Avatar Iphonix

23 grudnia 2020, 21:49

@kijgjuhikk: POV: Zostałeś wyc....ny nie ma żadnego hirobrajn

Avatar lolpandapl

23 grudnia 2020, 20:57

rel

Avatar Figarus

23 grudnia 2020, 20:49

Dlatego jeszcze rzadziej wychodzę z domu.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2020, 20:39

Jakie rel, codziennie przeżywam to cierpienie

Avatar u3389218

23 grudnia 2020, 20:25

Takie nawet rel ale ja nie wychodzę z domu bo pod kocem jest za ciepło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gutolov
Dodane przez: Gutolov

Jeszcze jak

Lekko nie będzie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Znak czasów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka