A jak u Was wygląda wigilia?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ikony
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2021, 22:07
Ja jestem smoczym wojownikiem od 2 lat
Odpisz
29 grudnia 2020, 01:44
Od trzech lat ja czytam, pełen zaszczyt.
Rodzice uznali, że jako lektor (ministrant) mam do tego największe prawo i doświadczenie
Odpisz
28 grudnia 2020, 20:46
Ja czytałem kiedyś
Odpisz
26 grudnia 2020, 10:57
Co ma Koran wspólnego z dniem dzielenia się jajkiem?
Macie jakieś dziwne tradycje.
Odpisz
24 grudnia 2020, 19:44
U mnie to ja zawsze czytam
Odpisz
24 grudnia 2020, 20:16
@iewek: U mnie też
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2020, 22:27
@mafiax2006: U mnie też iewek czyta, co za zbieg okoliczności
Odpisz
25 grudnia 2020, 13:37
@iewek: U mnie ja też zawsze czytam
Odpisz
25 grudnia 2020, 10:41
To u was ktoś czyta?
Odpisz
25 grudnia 2020, 10:10
U mnie zawsze czyta ojciec.
Odpisz
24 grudnia 2020, 19:21
Idąc za założeniem bajki, będzie to ten legendarny nieznajomy
Odpisz
24 grudnia 2020, 18:08
U mnie dzisiaj siostra czytała, ba ona jeszcze nigdy nie czytała
Odpisz
23 grudnia 2020, 15:52
Można szablon ?
Odpisz
23 grudnia 2020, 17:28
@Xninja11:
Odpisz
23 grudnia 2020, 13:56
POTĘŻNA PIĄTKA
Odpisz
23 grudnia 2020, 13:58
@wiedeni: P
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:01
@False1337: O
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:02
@wiedeni: T
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:02
@False1337: Ę
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:02
@wiedeni: Ż
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:03
@False1337: N
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:03
@wiedeni: A
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:04
@False1337: *SPACJA*
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:04
@wiedeni: P
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:04
@False1337: I
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:04
@wiedeni: Ą
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:05
@False1337: T
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:05
@wiedeni: K
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:06
@False1337: A
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:06
@wiedeni: Dziękuję za kooperację :3
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:07
@False1337: zjedzmy jajco ku czci tego wydarzenia
Odpisz
23 grudnia 2020, 14:08
@wiedeni: oh tak jajo gud
Odpisz