Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2015, 14:03
o co chodzi z tym że sosnowiec jest zły?
Odpisz
26 lipca 2016, 23:21
@NorweskiKogut: no właśnie ;-; ja mieszkam w sosnoowcu a mnie wszyscy lubią gdziekolwiek pójdę ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2015, 21:54
w sosnowcu czuli by się jak w domu
Odpisz
27 grudnia 2013, 13:22
Dlaczego mieszkania w Katowicach od 7. piętra są o połowę tańsze?
Bo mają widok na Sosnowiec... Ba dum tsss....
Odpisz
27 grudnia 2013, 14:37
Miałem to napisać.
Odpisz
27 grudnia 2013, 20:58
@WarCraft: Ale nie napisałeś, dziękujemy, dobranoc.
Odpisz
28 grudnia 2013, 03:16
@deltes: Dlaczego mieszkania w Katowicach od 7. piętra są o połowę tańsze?Bo mają widok na Sosnowiec... Ba dum tsss....
dziękujemy, dobranoc.
Odpisz
27 grudnia 2013, 14:12
Ejjjj :C
Odpisz
27 grudnia 2013, 14:59
@Psuja34: Spoko...nie ty jeden pochodzisz z tego parszywego miejsca :)
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:01
@Horan: Aj tam parszywego.
Sosnowiec ma swój urok. :P
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:21
@Psuja34: Szczególnie w okolicach Piastów gdy masz długie włosy i bluzkę z pacyfką :D Wybacz ale wolę DG. przynajmniej zawsze można iść się napić i jest gdzie :)
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:23
@Horan: Miło mówisz o okolicach mojej szkoły. :D
Nigdy nie byłeś chyba na Starym Sosnowcu, tutaj by cię okradli, pobili i podpalili :D
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:25
@Psuja34: Heh...na Dańdówce też :) Dlatego lepiej nie chodzić bez noża samemu :D Co do DG to w sumie ja tam się wychowuję na chwilę obecną. 99% moich znajomych jest z tego miasta i w sumie nie żałuję :) tylko szkoda że Sosnowiec ma mocniejszą głowę i gdy wszyscy leżą i rzygają to ty musisz im trzymać włosy :D
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:27
@Horan: Dlatego ja nie pije. xd
I nie powiedział bym że Sosnowiec ma mocną głowe, to cecha ogólno polska. xD
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:15
mama madzi ***a cie ***ie, czaisz ?
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:46
@gamer: *INTELIGENTY KOMENTASZ*
Odpisz
27 grudnia 2013, 14:53
silent sosnowiec??
Odpisz
23 grudnia 2013, 12:03
Horror czy thriller?
Odpisz
26 grudnia 2013, 18:32
Parapsychologiczny
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:26
thrillero-horror :D
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:32
Pierwotne zło.
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:59
To powinno brzmieć Silent-hill. Co się wydarzyło w Sosnowcu?
A co w Silent-hill?
Odpisz
27 grudnia 2013, 14:41
horror straszniejszy od canibal holocaust
Odpisz
22 grudnia 2013, 23:21
sorry za źródło, zapomniałem usunąć
Odpisz
23 grudnia 2013, 11:11
@bylejakbylegdzie: Nie szkodzi, obrazek super :P
Odpisz