Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 marca 2021, 17:51

Po chwili ogarnąłem że to układ warszawski

Avatar hubss05

26 grudnia 2020, 01:05

Czeski

Avatar Pozytywny_wariat

24 stycznia 2021, 23:41

@hubss05:
To chyba jest Czechosłowacja.

Avatar SowieckiElf

8 stycznia 2021, 19:02

Hmm... Chyba chodzi o to, że każdy ma ak47. Sowiecki najlepszy a co!!!!!

Avatar Foxelo

26 grudnia 2020, 18:06

Rosyjski czeski i polski mundur bardzo ładny.

Avatar Krystian125p

26 grudnia 2020, 22:21

@Foxelo: *soviet anthemn plays*

Avatar Ares1

31 grudnia 2020, 22:38

@Foxelo: Co ty pieprzysz mundur ZRSS ( spójrz na flage)

Avatar Foxelo

1 stycznia 2021, 11:48

@Ares1: wiem pisałem na szybko

Avatar Ciastekzeshreka

2 stycznia 2021, 00:26

@Ares1: *Z.S.R.R

Avatar AdeptusAstartes

26 grudnia 2020, 00:07

Czy tylko mi ten niemiecki hełm wygląda jakby było to połączenie hełmu brytyjskiego i niemieckiego z czasów drugiej wojny światowej???

Avatar kuba12369

26 grudnia 2020, 01:57

@AdeptusAstartes: mi przypomina miskę. Mam nawet taką ale porcelanową

Avatar Ja_Jestem_Mnom

1 stycznia 2021, 08:19

@AdeptusAstartes: z tego co pamiętam w NRD w przeciwieństwie do NRF wiele elementów mundurów, na przykład właśnie hełm oparto na mundurach 3 Rzeszy.

Avatar VIGEE

28 grudnia 2020, 09:41

czeski
i polski

Avatar Dziwak

25 grudnia 2020, 21:37

Mogę bez watermarka?

Avatar Dziwak

26 grudnia 2020, 11:42

@Dziwak: chyba nie mogę

Avatar Foxelo

26 grudnia 2020, 18:05

@Dziwak: ty specjalnie napisałeś komentarz o 21:37?

Avatar Dziwak

26 grudnia 2020, 18:18

@Foxelo: nie

Avatar Foxelo

26 grudnia 2020, 18:51

@Dziwak: nie wcale

Avatar TheExpertt

26 grudnia 2020, 14:59

Bułgaria

Avatar CzarnobyLzMemasika

26 grudnia 2020, 13:46

Poland

Avatar TheWind

26 grudnia 2020, 00:22

Bułgarski

Avatar Twoj_Stary123

25 grudnia 2020, 23:59

POLSKA GUROM!!!

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2020, 23:53

Avatar Maly_modelarz15

25 grudnia 2020, 23:14

kurde kisnę z tych niemiecki misek
wytłumaczy mi ktoś czemu akurat te niemieckie są takie szerokie niczym chiński kapelusz?

Avatar czarny_luczmik

25 grudnia 2020, 23:26

@Maly_modelarz15: Te kaski są po to by "Pomieścić inteligencję narodu aryjskiego".

Avatar Maly_modelarz15

25 grudnia 2020, 23:50

@czarny_luczmik: tak bardzo aryjski ale jakoś już zkomunizowany

Avatar JestemNormikiem

Edytowano - 25 grudnia 2020, 23:13

Czeski i polski

Avatar kuba12369

25 grudnia 2020, 22:44

Najpraktyniejszy pod względem kamuflażu byłby radziecki u mnie na wsi ale z tych to najfajniejszy polski

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka