Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie idź!
Jeszcze jak
Chciał tylko pomóc
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2021, 14:53
J...Ć PRYNCYPAŁKI TYLKO DAIM
Odpisz
14 listopada 2022, 09:06
@kutan: nie
Odpisz
27 grudnia 2020, 22:49
Jeden z powodów, dla których nie lubię pryncypałek
Odpisz
27 grudnia 2020, 22:44
Raczej cokolwiek co zawiera czekoładę
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2020, 21:59
Rel, niech ktoś wymyśli patent na ten problem pls
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:00
jedz je nosząc rękawiczki termoizolacyjne?
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:01
No ja już oje*ałem 2 paczki dziś i miałem robić mema "Święta time" z 2 paczkami PrYnCyPaUkUw i mam łapy jak z błota
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:01
nie trzymaj ich dłużej niż 10 sekund
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:01
@Xx_pzoltek_xX: przypix
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:01
Jedz je pałeczkami
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:01
musisz odmrozić sobie palce, i jak już stracisz w nich czucie to możesz wziąć w nie pryncypałka i się nie roztopi ;)
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:02
@NormalnyCzlowiek:
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:02
uuu jacy mądrzy nagle jesteście, ciekawe jak wy jedzie pryncypały
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:03
nie jem pryncypałków
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:04
@Ukryty_W_Cieniu: :0
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:04
ja je łamie na pół w ciągu 3 s. i wsadzam do mordy i jem
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:04
szybko
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:04
ja jem widelcem
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:05
@cos_ktos: jak k...a widelcem
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:06
@cos_ktos: jak jeść coś tak chrupkiego widelcem?
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:06
@cos_ktos: tu wstaw mema o gordonie mówiącym dzwonie na policje
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:07
Normalnie bierzesz widelec i nabijasz pryncypałka. Widelec kierujesz w stronę ust i powoli przesuwasz. Następnie otwierasz usta i wsadzisz do nich widelec z pryncypałkiem tylko nie za daleko. Potem gryziesz i połykasz. Proste
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:08
@cos_ktos: i ty go nie łamiesz w ten sposób?
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:08
@cos_ktos: głowa cię chyba boli, zmierz se temperaturę mordo
Odpisz
23 grudnia 2020, 23:03
zjadaj w całości
Odpisz
24 grudnia 2020, 13:56
miej ciągle zimne ręce tak jak ja
Odpisz
24 grudnia 2020, 13:57
@jestem_Ziemianinem: niewykonalne, jestem gorący
Odpisz
27 grudnia 2020, 19:36
Wsadź do lodówki/zamrażarki na jakąś godzinę i wtedy będą zimne i po 20 sekundach się dopiero zaczną topić
Odpisz
27 grudnia 2020, 19:54
włóż do ryżu
a tak na serio to do lodówki na 30 min
Odpisz
27 grudnia 2020, 22:30
trzymaj je w lodówce
Odpisz
27 grudnia 2020, 22:39
@kazekage895: ale jak je jesz przy biurku to co wtedy
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2020, 22:41
@Xx_pzoltek_xX: to wkładam do lodówki bo se k...a łapy upie....e
Odpisz
27 grudnia 2020, 20:28
Kur*a pryncypałki!
Odpisz
27 grudnia 2020, 19:51
Czemu kobiety bardziej lubią słodycze niż mężczyźni ?
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:02
Czyli limit to 9
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:09
@NormalnyCzlowiek: Nie, ponieważ w memie widoczny jest fragment zdania "dłużej niż 10 sekund". Możemy na tej podstawie wywnioskować że do sytuacji przedstawionej na obrazku dojdzie wyłącznie w wyniku trzymania pryncypałka dłużej niż 10 sekund. Więc limitem czasowym trzymania pryncypałka jest 10 sekund.
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:14
@NormalnyCzlowiek: dokładnie 9,(9)sek
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2020, 22:16
@DeMajkel: nie ponieważ dłużej niż 10 sekund to 10,(1)sekund lub 10,00001 sekund czyli dowolna liczba większa od 10 sekund.10 sekund to nie jest więcej niż 10 sekund tylko tyle samo.
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:33
@Krem00fka: A matematycznie rzecz ujmując, 9,(9) i 10 to tyle samo
Odpisz
24 grudnia 2020, 01:03
@DeMajkel: nie. 10 to 10,00000..... a 9,(9) to 9,9999999999.......czyli mniej niż 10.
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2020, 01:16
@Krem00fka: Jak np.
1 / 2 = 0,5
0,5 * 2 = 1
Taką sama zasadą się rządzi
10 / 3 = 3,(3)
3,(3) * 3 = 9,(9)
Odpisz
27 grudnia 2020, 19:50
@DeMajkel: ale mi się mózg zagotował
Odpisz
27 grudnia 2020, 19:29
RIP pryncypałka
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:04
Łoł zrobił sie pogadajec o pryncypałkach
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:11
@Xx_pzoltek_xX: debata narodowa
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:12
@False1337: No
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:10
*każdy wyrób czekoladowy
Odpisz
23 grudnia 2020, 21:58
Ku*wa pryncypałki
Odpisz