Ach ta dzisiejsza młodzież
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Równi i równiejsi
A, okej
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2013, 09:57
czy tylko ja nie korzystam z tych gówien i dodaję załączniki do maili?
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 23:38
@MruczekV: Nie tylko ty ale dzisiejsza młodzież (ja mam 14 lat a i tak jestem (patrząc na to wszystko co oni robią) o wiele mądrzejszy niż ci idioci) woli wysyłać pliki jakimiś skype'ami i facebookami oraz robić zdjęcia za które wcześniej wyśmialiby ich tak że do końca życia by to zapamiętali. (o ile dobrze pamiętam to nazywało się to selfie) Najgorsze jest to że to tylko wierzchołek tego co oni robią. (od około 12 (nie od kiedy miałem 12 lat zacząłem ich widzieć tylko oni od tego wieku zaczynają to wszystko robić) lat widuję palących papierosy, pijących alkohol, kompletnie niedouczonych, niekulturalnych, wulgarnych dzikusów(najczęściej to wszystko na raz))
Odpisz
23 grudnia 2013, 20:13
I jeszcze te wasze nadawanie innym ksywek! xXD
Odpisz
23 grudnia 2013, 19:03
było
Odpisz
23 grudnia 2013, 14:57
http://www.obrazki.jeja.pl/60161,za-moich-czasow.html
Odpisz