Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Memyzphotoshopaipainta

2 stycznia 2021, 13:41

Bardzo fajne zachowanie, popieram, sorki za wtrącenie do tematu, ale te 69awards to ma być easter egg, czy przypadek?

Avatar tenhistoryk

31 grudnia 2020, 19:51

+1 dla takich typów

Avatar CzarnobyLzMemasika

28 grudnia 2020, 17:05

:,)

Avatar Maly_KSIAZE

26 grudnia 2020, 19:30

Kiedyś pijaczek poprosił mnie o kasę.. Odmówiłem, ale zaproponowałem zakupy.. Poszliśmy do biedronki, ładowałem koszyk, on nie dowierzał, że to prawda.. Zakupy za ponad 90 zł.. Zapłaciłem i rzuciłem tylko "poradzisz sobie kolego? Bo w sumie to mi się spieszy.." pokiwał tylko głową mając łzy w oczach.. Podaliśmy sobie ręce i wyszedłem ze sklepu.. Cały koszyk żarcia i trochę środków czystości.. To był dobry dzień.. Ciekawi mnie czasem czy żyje do dzisiaj i czy o mnie pamięta..

Avatar Erenea

26 grudnia 2020, 16:09

Feels good man => czuje dobrze człowiek

złoto, od teraz będę używać tego zwrotu

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2020, 14:42

J...ć PiS

Avatar kamilowski2004

26 grudnia 2020, 14:46

ok

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2020, 14:51

Avatar Par00fka

26 grudnia 2020, 15:34

ale lewak Xdddd

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2020, 15:41

@Par00fka: Nie mam lewackich poglądów znajduje si mniej więcej pośrodku lewicy i prawicy

Avatar Par00fka

26 grudnia 2020, 16:09

ale central Xddd

Avatar JestemNormikiem

9 czerwca 2021, 21:37

patrz

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2021, 07:27

Avatar JestemNormikiem

10 czerwca 2021, 07:30

na czas kiedy to zapisałem

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2020, 12:31

Wreszcie

Mem z dobrym uczynkiem bez "bo tak robią bohaterowie" lub "everyone liked that"

Avatar podgrzybek126

26 grudnia 2020, 14:41

albo carefully he is a hero

Avatar Quackmore

26 grudnia 2020, 14:06

nie ma śmieszne D:

Avatar mememe5

26 grudnia 2020, 14:05

Przypomniała mi się sytuacja jak miałem chyba 6-7 lat poszedłem z mamą do przychodni bo PRZEZIĘBIENIE mama se siedziała ja się kręciłem, i przypadkowo wpadam na drzwi słyszę głos "Dziękuję" obracam się a tam starsza pani pewnie dziękuję że jej drzwi otwarłem. PRZYPADKOWO. Ale mimo to jak sobie o tym przypomnę to czuję do siebie taką zajebistość.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2020, 13:01

Ach, tak. Dobre, budujące.

Avatar
MrPidgeon

24 grudnia 2020, 12:26

Nie każdy bohater nosi pelerynę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Przypałowo

Dobrze czasem się oderwać

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka