Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Jeszcze jak
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 grudnia 2020, 02:17
Nie wiem wsumie dlaczego jest taki hejt na tą gierkę przechodze ją drugi raz i wcale nie jest taka zła a te glitche i bugi to są praktycznie nie zauważalne żeby je zobaczyć trzeba ich szukać. podczas normalnej rozgrywki może z 5razy trzeba wczytać zapis bo coś się zglitchowało
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2020, 03:44
@zukiz: masz farta bo ja np. nie moge kontynułowaźćf fabuły przez buga a jakoś nie widzi mi sie zaczynac od nowa po 40h
Odpisz
25 grudnia 2020, 11:58
@Sebzer: jaki bug ? Tak z ciekawości
Odpisz
25 grudnia 2020, 12:54
@zukiz: Ja mam 35h około i tylko płyność gry mi przeszkadza a błędów za dużo nie ma. No i mogłaby się gra nie wywalać tak często.
Odpisz
25 grudnia 2020, 16:36
@zukiz: jak ktoś dzwoni to V się rozłącza wiec zadne misje nie dzialają
Odpisz
25 grudnia 2020, 17:02
@Sebzer: oj to średnio
Odpisz
26 grudnia 2020, 00:07
@zukiz: pisałem 9 emaili do supportu redów i nawet nie odpisali a mineło już sporo czasu
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2020, 21:47
@zukiz: Ja jeszcze nie miałem żadnych bugów zakłócających rozgrywkę, no może związane z dialogami oraz ze wskoczeniem do klatki z której nie ma wyjścia, ale nie mam pewności czy były to bugi
Poza tym niewidzialne tekstury, niedoczytane tekstury NPC-ów albo bug ze skrzynką przenoszoną przez kosiarza
Muszę podkreślić, że zacząłem grać w wersji 1.06
Odpisz
13 kwietnia 2021, 19:56
@Sebzer: Odpisali już?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 22:24
dwa dni przed patchem 1.2 napisali i wypytywali tak jakbym był jedyną osobą z tym bugiem. w 1.2 już buga nie byłp i skończyłem całą fabułę i mapę w 3 dni grania
Odpisz
24 grudnia 2020, 14:00
Może i ...jowo, ale tanio
Odpisz
24 grudnia 2020, 21:30
No nwm czy najdroższą produkcję do tej pory można nazwać tanią... Żadna gra tyle nie pochłonęła w produkcji
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2020, 22:05
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Mowie o cenie gry. Przecież przy kupnie płacisz za jedną kopię, a nie całą produkcję.
200zł to tanio jak na nową grę AAA
Odpisz
25 grudnia 2020, 18:18
No chyba że tak, wtedy to rzeczywiście tenia
Odpisz
25 grudnia 2020, 09:41
#CyberSzwank
Odpisz
25 grudnia 2020, 03:44
kiedyś byś powiedział, że oni a teraz już tak nie powiesz.
Odpisz
24 grudnia 2020, 23:30
Odpisz
24 grudnia 2020, 23:00
To nie ma tak, że dobrze albo, że nie dobrze...
Odpisz
24 grudnia 2020, 13:20
no jakby tak głębiej pomyśleć....
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2020, 13:19
Tytłu
Odpisz
24 grudnia 2020, 13:11
Oczywiście przepraszam jeśli było
Odpisz