Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zukiz

Edytowano - 25 grudnia 2020, 02:17

Nie wiem wsumie dlaczego jest taki hejt na tą gierkę przechodze ją drugi raz i wcale nie jest taka zła a te glitche i bugi to są praktycznie nie zauważalne żeby je zobaczyć trzeba ich szukać. podczas normalnej rozgrywki może z 5razy trzeba wczytać zapis bo coś się zglitchowało

Avatar Sebzer

Edytowano - 25 grudnia 2020, 03:44

@zukiz: masz farta bo ja np. nie moge kontynułowaźćf fabuły przez buga a jakoś nie widzi mi sie zaczynac od nowa po 40h

Avatar zukiz

25 grudnia 2020, 11:58

@Sebzer: jaki bug ? Tak z ciekawości

Avatar Kaciej21

25 grudnia 2020, 12:54

@zukiz: Ja mam 35h około i tylko płyność gry mi przeszkadza a błędów za dużo nie ma. No i mogłaby się gra nie wywalać tak często.

Avatar Sebzer

25 grudnia 2020, 16:36

@zukiz: jak ktoś dzwoni to V się rozłącza wiec zadne misje nie dzialają

Avatar zukiz

25 grudnia 2020, 17:02

@Sebzer: oj to średnio

Avatar Sebzer

26 grudnia 2020, 00:07

@zukiz: pisałem 9 emaili do supportu redów i nawet nie odpisali a mineło już sporo czasu

Avatar Maksym1222

Edytowano - 30 grudnia 2020, 21:47

@zukiz: Ja jeszcze nie miałem żadnych bugów zakłócających rozgrywkę, no może związane z dialogami oraz ze wskoczeniem do klatki z której nie ma wyjścia, ale nie mam pewności czy były to bugi
Poza tym niewidzialne tekstury, niedoczytane tekstury NPC-ów albo bug ze skrzynką przenoszoną przez kosiarza
Muszę podkreślić, że zacząłem grać w wersji 1.06

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2021, 19:56

@Sebzer: Odpisali już?

Avatar Sebzer

13 kwietnia 2021, 22:24

dwa dni przed patchem 1.2 napisali i wypytywali tak jakbym był jedyną osobą z tym bugiem. w 1.2 już buga nie byłp i skończyłem całą fabułę i mapę w 3 dni grania

Avatar
kroganin

24 grudnia 2020, 14:00

Może i ...jowo, ale tanio

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

24 grudnia 2020, 21:30

No nwm czy najdroższą produkcję do tej pory można nazwać tanią... Żadna gra tyle nie pochłonęła w produkcji

Avatar
kroganin

Edytowano - 24 grudnia 2020, 22:05

@The_Dark_Side_of_The_Moon: Mowie o cenie gry. Przecież przy kupnie płacisz za jedną kopię, a nie całą produkcję.

200zł to tanio jak na nową grę AAA

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

25 grudnia 2020, 18:18

No chyba że tak, wtedy to rzeczywiście tenia

Avatar Aramil1993

25 grudnia 2020, 09:41

#CyberSzwank

Avatar Sebzer

25 grudnia 2020, 03:44

kiedyś byś powiedział, że oni a teraz już tak nie powiesz.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2020, 23:30

Avatar AliceMadnessReturn

24 grudnia 2020, 23:00

To nie ma tak, że dobrze albo, że nie dobrze...

Avatar Fnafpuppet

24 grudnia 2020, 13:20

no jakby tak głębiej pomyśleć....

Avatar Akosz

Edytowano - 24 grudnia 2020, 13:19

Tytłu

Avatar piotacy

24 grudnia 2020, 13:11

Oczywiście przepraszam jeśli było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar piotacy
Dodane przez: piotacy

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Co za przypadek

Jeszcze jak

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka