memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 grudnia 2020, 19:38
My na kamerkach obieraliśmy mandarynki śpiewając kolędy
Odpisz
30 grudnia 2020, 16:53
u mnie każdy bierze jak najwięcej
30 grudnia 2020, 14:17
U mnie wigilii klasowej nie było
24 grudnia 2020, 15:50
Tak było. Kilka skrzynek mandarynek oj...ne było. Jedzenie zajebiste
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2020, 19:38
My na kamerkach obieraliśmy mandarynki śpiewając kolędy
Odpisz
30 grudnia 2020, 16:53
u mnie każdy bierze jak najwięcej
Odpisz
30 grudnia 2020, 14:17
U mnie wigilii klasowej nie było
Odpisz
24 grudnia 2020, 15:50
Tak było. Kilka skrzynek mandarynek oj...ne było. Jedzenie zajebiste
Odpisz