Szczerze mówiąc, patyk od loda był smaczny...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cel namierzony
Cóż za brak szacunku
Dwa oblicza
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2020, 14:37
Mi się zdarzyło połknąć kawałek tego patyczka ale chyba nic się nie stało
Odpisz
25 lutego 2021, 09:26
@lalaluja: ja połknąłem kawałek wykałaczki
Odpisz
8 stycznia 2021, 18:47
Dlaczego człowiek zamienia się w bobra!?
Odpisz
25 lutego 2021, 09:25
@Sirbaloo: bo gryzie patyk
Odpisz
23 stycznia 2021, 09:26
Bubermen
Bubermen
Does whatever, a bubermen does
Odpisz
31 grudnia 2020, 19:42
AAAAAAAAAAAAA tfki
Odpisz
25 grudnia 2020, 14:25
Ja zawsze gryzę ten patyk od loda, nie wiem, lubię smak takiego patyka
Odpisz
25 grudnia 2020, 15:56
@KrosaK: tego smaku nie zapomnisz
Odpisz
30 grudnia 2020, 15:34
@KrosaK: pewnie dla tego że lód wsiąkł w ten patyk
Odpisz
29 grudnia 2020, 00:31
Ten patyk zawsze psuł mi smak lodów
Najgorzej
Odpisz
28 grudnia 2020, 01:35
Ja na przykład nie lubiłem gryźć patyczka
Odpisz
28 grudnia 2020, 01:37
@siudrak: Nie lubiłem, ale gryzłem
Odpisz
27 grudnia 2020, 09:04
Każdy poprzedni r*cha następnego
Odpisz
27 grudnia 2020, 09:32
@DHF1232: nie licząc pierwszego
Odpisz
27 grudnia 2020, 09:19
@człowiekbóbr
Odpisz
26 grudnia 2020, 22:59
od zawsze wiedziałam, że mam sobie coś z bobra
Odpisz
26 grudnia 2020, 22:26
Ja go zawsze zgniatam zębami żeby mu udowodnić że nie jest twardszy ode mnie
Odpisz
26 grudnia 2020, 21:54
ja tam lubię gryźć patyki od lodów
Odpisz
26 grudnia 2020, 10:41
Mmmmm drewienko
Odpisz
26 grudnia 2020, 00:36
Masz pożyczyć jakiś patyk od loda k...a ten
Odpisz
25 grudnia 2020, 15:11
Smak patyka > smak loda
Odpisz
25 grudnia 2020, 15:40
@rumcajschr: albo jak masz lody w rożku to czasami na końcu rożka jest czekolada i to jest przepyszne
Odpisz