Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lalaluja

25 grudnia 2020, 14:37

Mi się zdarzyło połknąć kawałek tego patyczka ale chyba nic się nie stało

Avatar Spider007

25 lutego 2021, 09:26

@lalaluja: ja połknąłem kawałek wykałaczki

Avatar Sirbaloo

8 stycznia 2021, 18:47

Dlaczego człowiek zamienia się w bobra!?

Avatar Spider007

25 lutego 2021, 09:25

@Sirbaloo: bo gryzie patyk

Avatar Kebasa_z_mema

23 stycznia 2021, 09:26

Bubermen
Bubermen
Does whatever, a bubermen does

Avatar miska7_7

31 grudnia 2020, 19:42

AAAAAAAAAAAAA tfki

Avatar KrosaK

25 grudnia 2020, 14:25

Ja zawsze gryzę ten patyk od loda, nie wiem, lubię smak takiego patyka

Avatar rysiu311

25 grudnia 2020, 15:56

@KrosaK: tego smaku nie zapomnisz

Avatar miesny_budyn

30 grudnia 2020, 15:34

@KrosaK: pewnie dla tego że lód wsiąkł w ten patyk

Avatar BARTIK1

29 grudnia 2020, 00:31

Ten patyk zawsze psuł mi smak lodów

Najgorzej

Avatar siudrak

28 grudnia 2020, 01:35

Ja na przykład nie lubiłem gryźć patyczka

Avatar siudrak

28 grudnia 2020, 01:37

@siudrak: Nie lubiłem, ale gryzłem

Avatar DHF1232

27 grudnia 2020, 09:04

Każdy poprzedni r*cha następnego

Avatar Kebasa_z_mema

27 grudnia 2020, 09:32

@DHF1232: nie licząc pierwszego

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2020, 09:19

@człowiekbóbr

Avatar MangleTheFoxy123

26 grudnia 2020, 22:59

od zawsze wiedziałam, że mam sobie coś z bobra

Avatar LadyDialga

26 grudnia 2020, 22:26

Ja go zawsze zgniatam zębami żeby mu udowodnić że nie jest twardszy ode mnie

Avatar DRAGON_POLSKA

26 grudnia 2020, 21:54

ja tam lubię gryźć patyki od lodów

Avatar Memtwurca

26 grudnia 2020, 10:41

Mmmmm drewienko

Avatar ArbuzWmeloniku

26 grudnia 2020, 00:36

Masz pożyczyć jakiś patyk od loda k...a ten

Avatar rumcajschr

25 grudnia 2020, 15:11

Smak patyka > smak loda

Avatar wiedeni

25 grudnia 2020, 15:40

@rumcajschr: albo jak masz lody w rożku to czasami na końcu rożka jest czekolada i to jest przepyszne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kaintedover78
Dodane przez: Kaintedover78

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Cel namierzony

Cóż za brak szacunku

Dwa oblicza

To musiało być męczące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka