Nie przejmujcie się, ja tylko przyszedłem popływać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2014, 13:26
hahaha to nie jest basen suko
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:08
Ale trze przyznać... typek odważny jest xD
Odpisz
25 grudnia 2013, 22:48
@wera24051998: Bo robi z siebie debila?
Odpisz
26 grudnia 2013, 10:39
@Karso21Respawn: a zrobiłbyś to samo :D?
Odpisz
26 grudnia 2013, 10:40
@pater256: Nie, bo debilem nie jestem xd
Odpisz
27 grudnia 2013, 10:34
@Karso21Respawn: Bo się boisz.
Odpisz
27 grudnia 2013, 10:37
@Domijeja: Mamy gratulować temu debilowi, bo zrobił coś głupiego? Bo chciał się popisać, jaki to dzielny jest? Gdyby wyje*ał policjantowi w mordę, by się mnie spytali, czy bym zrobił to samo, to bym odpisał, że nie, bo nie chciałbym iść siedzieć. No sory, ale tylko debile się zachowują tak, jak ten kretyn na gifie.
Odpisz
25 grudnia 2013, 20:29
to nie jest basen
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:07
@napisl: jak nie jak tak!? xD
Odpisz
25 grudnia 2013, 22:17
@napisl: Pie*dolisz.
Odpisz
26 grudnia 2013, 13:37
@Domijeja: mamooo! Oni mi nie wierzą... xDD
Odpisz