memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 listopada 2021, 13:00
nie prawda
Odpisz
20 grudnia 2021, 20:15
@BombelosCompanieros: z tyłu trzeba ubierać żeby sąsiad widział
21 grudnia 2021, 07:52
@Jadeja: ja mam sąsiada tak z 25 m od mojego okna
21 grudnia 2021, 10:30
@BombelosCompanieros: jak lubi zaglądać przez okna to pewnie zobaczy
30 grudnia 2020, 18:54
A ja w tym roku nie miałam choinki.
30 grudnia 2020, 19:07
@Rimea: Co prawda już po świętach, ale proszę :>
30 grudnia 2020, 19:18
@venomman: o, dziękuje. To miłe.
4 stycznia 2021, 18:41
@venomman: ty w willi jakiejś mieszkasz zazdro
31 grudnia 2020, 00:16
Ja najpierw ozdobiłam całą choinkę, potem oceniłam która strona wyszła najlepiej I ustawiłam ją na miejsce
30 grudnia 2020, 21:32
Ja tam wole ten...
30 grudnia 2020, 19:55
no chyba że z tyłu jest okno przez które mogą spojrzeć sąsiedzi
25 grudnia 2020, 17:56
Ja zawsze wieszałam cukierki na tyle choinki żeby potem móc je zjadać bez podejrzeń
25 grudnia 2020, 16:28
A ja w tym roku specjalnie udekorowałam też tył choinki, bo on też na to zasługuje
25 grudnia 2020, 16:20
ja nie mam żadnych ozdób z tyłu poza światełkami, bo one dookoła choinki są
25 grudnia 2020, 16:18
Turban to moja ulubiona ozdoba choinkowa.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 listopada 2021, 13:00
nie prawda
Odpisz
20 grudnia 2021, 20:15
@BombelosCompanieros: z tyłu trzeba ubierać żeby sąsiad widział
Odpisz
21 grudnia 2021, 07:52
@Jadeja: ja mam sąsiada tak z 25 m od mojego okna
Odpisz
21 grudnia 2021, 10:30
@BombelosCompanieros: jak lubi zaglądać przez okna to pewnie zobaczy
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:54
A ja w tym roku nie miałam choinki.
Odpisz
30 grudnia 2020, 19:07
@Rimea: Co prawda już po świętach, ale proszę :>
Odpisz
30 grudnia 2020, 19:18
@venomman: o, dziękuje. To miłe.
Odpisz
4 stycznia 2021, 18:41
@venomman: ty w willi jakiejś mieszkasz zazdro
Odpisz
31 grudnia 2020, 00:16
Ja najpierw ozdobiłam całą choinkę, potem oceniłam która strona wyszła najlepiej I ustawiłam ją na miejsce
Odpisz
30 grudnia 2020, 21:32
Ja tam wole ten...
Odpisz
30 grudnia 2020, 19:55
no chyba że z tyłu jest okno przez które mogą spojrzeć sąsiedzi
Odpisz
25 grudnia 2020, 17:56
Ja zawsze wieszałam cukierki na tyle choinki żeby potem móc je zjadać bez podejrzeń
Odpisz
25 grudnia 2020, 16:28
A ja w tym roku specjalnie udekorowałam też tył choinki, bo on też na to zasługuje
Odpisz
25 grudnia 2020, 16:20
ja nie mam żadnych ozdób z tyłu poza światełkami, bo one dookoła choinki są
Odpisz
25 grudnia 2020, 16:18
Turban to moja ulubiona ozdoba choinkowa.
Odpisz