Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2020, 19:44
Ciekawe czy relacje jak go rodzicie później przez okno wyrzucali też nagrał. Taki POV z lotu.
Odpisz
26 grudnia 2020, 18:30
Tymczasem ja mający 14 lat: to takie rzeczy powinienem robić w moim wieku?
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:48
@KUBus10120620: Ja mający 20: Nie kolego. Wywalanie rzeczy codziennego użytku przez okno jest nienormalne w każdym wieku. No chyba, że chcesz uratować jak najwięcej rzeczy z pożaru, ale przedtem upewnij się, że możesz bezpiecznie opuścić dom i nie zajmie ci to zbyt wiele czasu..
Odpisz
28 grudnia 2020, 18:04
@Figarus: bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Odpisz
28 grudnia 2020, 17:10
Czemu w lewym dolnym rogu jest Spinda?
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:59
Jakby ktoś chciał zobaczyć tego siusiorka to ma taki nick na twitchu PATOMAX666
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:49
Tymczasem ja, kiedy miałem 14: Mamo, mogę tą czekoladę z barku?
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:44
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:43
Jeśli to dejwid tibijski zadymiarz to się nie dziwię. Chłop za robienie takich "dymów" zarabia miesięcznie więcej niż większość polaków.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2020, 16:28
imo totalny pogczampik
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:14
Czmu tam jest pokemon spinda lol
Odpisz
25 grudnia 2020, 22:13
To bede ja kiedy będę miał 14 lat
Bo na razie mam 7
Odpisz
28 grudnia 2020, 16:03
@Gateusz: wiesz, co prawda mamy już tu rocznik 2013, ale żeś ty także jednym z nich to jakoś nie wierzę
Odpisz
26 grudnia 2020, 12:06
Mózg to mu chyba jako pierwszy wypadł.
Odpisz
25 grudnia 2020, 22:43
Jimbo, gdyby ci powiedzieli, żebyś skoczył z klifu, skoczyłbyś?
Odpisz
25 grudnia 2020, 22:06
Nikt mu nie zabroni, jak szef B)
Odpisz
25 grudnia 2020, 21:46
Ale rower?
Mógł sprzedać na olx
Odpisz
25 grudnia 2020, 21:51
@rysiu311: Teraz tylko nada się na szrot na złomowisko
Odpisz
25 grudnia 2020, 21:51
@lalaluja: ewentualnie wyklepać i spróbować sprzedać ale bity się gorzej sprzedaje
Odpisz
25 grudnia 2020, 21:51
Fajna spinda na zdjęciu
Odpisz