Wiadomo, kto był lepszym Spidermanem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Podłe
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2022, 14:23
Andrew Garfield
Odpisz
27 grudnia 2020, 15:48
Ja się wychowałem na wersji z 2002
Odpisz
22 marca 2021, 12:33
@mememe5: też
Odpisz
22 marca 2021, 15:01
@Pan_Jazzie: a według ciebie która część z pierwszej trylogii najlepsza?
Odpisz
22 marca 2021, 15:06
@mememe5: 1 była dobra, koncówki 2 nie oglądałem, a 3 była nawet ale wątek Sandmana i Venoma byl za krótki
Odpisz
28 grudnia 2020, 11:48
Tom holland który nie robi zdięć w ogóle
Odpisz
27 grudnia 2020, 20:43
Było
Odpisz
26 grudnia 2020, 16:11
Zawsze jakoś bardziej lubiłem tego starszego spider mana
Odpisz
26 grudnia 2020, 17:04
może dla tego, że nowsze to syf?
Odpisz
27 grudnia 2020, 14:09
@TheExpertt: Nie wszystkie.
Odpisz
27 grudnia 2020, 14:59
@TheExpertt: Holland poza motywami Starka wypada całkiem nieźle.
Garfielda jeszcze nie miałem za to okazji obadać, ale wydaje się z wyglądu najwierniejszy oryginałowi komiksowemu.
Odpisz
27 grudnia 2020, 15:00
@TheExpertt: ale które nowsze
Odpisz
27 grudnia 2020, 15:14
@Kapichu: z Garfieldem bo z Holandem są ok
Odpisz
27 grudnia 2020, 17:20
@TheExpertt: dla mnie Garfield jest meh, Holland zarąbisty a Tobey jakoś nigdy mnie nie kręcił
Odpisz
26 grudnia 2020, 15:30
najlepszy spiderman to moj stary bo zajebiscie skacze po balkonach nawet bez zadnej pajeczyny
Odpisz
26 grudnia 2020, 15:37
@antonippp: moj stary to hulk bo ostatnio rzucil we mnie szafka
Odpisz
26 grudnia 2020, 15:37
@ZSRRBall: totalny kierownik b)
Odpisz
26 grudnia 2020, 15:51
@ZSRRBall: moj stary to thor bo zaj...l mi mlotem
Odpisz
26 grudnia 2020, 15:52
@False1337: mój stary to Black Widow bo się wy***ał, spadł i umarł
Odpisz
26 grudnia 2020, 16:04
i tak nikt go nie lubił
Odpisz
26 grudnia 2020, 16:04
Mój stary to kapitan ameryka bo zaj...ł niemca na wycieczce w tatrach.
Odpisz
26 grudnia 2020, 16:41
mój stary to superman bo nosi okulary
Odpisz
26 grudnia 2020, 16:42
@SuperCebula: ale Superman nie nosi okularów, tylko jego przyjaciel, Clark Kent
Odpisz