Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2021, 12:43
Ja myję na sucho. Po umyciu zębów szczotkę zalewam wrzątkiem by zabić bakterie.
Odpisz
6 stycznia 2021, 23:19
Ludzie którzy moczą zęby:
Odpisz
6 stycznia 2021, 23:10
Ja najpierw moczę szczoteczke a potem nakładam pastę, czyli 2
Odpisz
30 grudnia 2020, 17:13
Ja jestem połączeniem pierwszej i drugiej opcji, bo moczę szczoteczkę, nakładam pastę i znowu moczę
Odpisz
31 grudnia 2020, 20:07
@RoyalPigeon: same
Odpisz
2 stycznia 2021, 23:17
@RoyalPigeon: same
Odpisz
30 grudnia 2020, 23:59
ja tylko szczoteczkę
Odpisz
30 grudnia 2020, 13:05
Kiedyś moczyłam szczoteczki po nałożeniu pasty, teraz przed.
Odpisz
30 grudnia 2020, 11:21
Czekaj. To nielegalne
Odpisz
30 grudnia 2020, 02:44
Ja nie myje
Odpisz
30 grudnia 2020, 18:14
@harry_malfoy: 5 osób twierdzi że myjesz
Odpisz
29 grudnia 2020, 23:34
Ja najpierw wyciskam pastę do kubka i wkładam ją do mikrofali a następnie wkładam szczoteczke do mikrofali i nalewam wodę do kubka i wkładam ją do mikrofali nakładam wodę na szczotkę potem nakładam pastę do zębów na szczoteczkę maczam w wodzie i pyk nie chcę się przeziębić ;)
Odpisz
30 grudnia 2020, 13:13
@Miko_nardo227: a ja nie mam mikrofali
Odpisz
6 stycznia 2021, 23:13
@Miko_nardo227: i myjesz zęby napchaną mikrofalami szczoteczką
Odpisz
29 grudnia 2020, 23:15
Ja robię tak jak na ostatnim obrazku z tym że nie wyciskam se pasty na szczoteczkę tylko od razu do ryja xD
Odpisz
29 grudnia 2020, 22:38
Ja mieszam wodę z pastą i to piję
Odpisz
29 grudnia 2020, 22:37
A ludzie którzy w ogóle nie myją. To dopiero koksy
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:27
Widelcem
Odpisz
29 grudnia 2020, 21:18
@Kikar: grabiami
Odpisz
29 grudnia 2020, 21:23
@podgrzybek126: widłami
Odpisz
29 grudnia 2020, 21:23
@Kargon1: szlifierką
Odpisz
29 grudnia 2020, 21:24
@podgrzybek126: ja też ale włączoną piłą motorową
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:32
szczoteczki kiedy ludzie jedzą
pastę
Odpisz
29 grudnia 2020, 21:15
@Maly_modelarz15: Ładny avatar!
Odpisz
27 grudnia 2020, 11:07
Myję zęby pastą i palcem
Odpisz
27 grudnia 2020, 11:33
@Ukryty_W_Cieniu: myją samym palcem
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:08
@podgrzybek126: myje sama pastą
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:17
@SpaceNinjaYT: nie myję zębów
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:24
@Drag_on: Nie mam zębów.
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:45
@Dark_Dante: Myje palec zębami
Odpisz
29 grudnia 2020, 20:56
@DeMajkel: myję pastę do zębów palcem
Odpisz
29 grudnia 2020, 21:03
@Drag_on: myje pastę do zębów zębami
Odpisz
29 grudnia 2020, 21:14
@Drag_on: Mopuję szczoteczkę do zębów.
Odpisz