Zawsze! Zwłaszcza w Apexie, kiedy ja rzucam wszystko i pomagam innym, oni, jak to ja jestem bity przez 3 wrogie teamy, to oni tylko lootują okolicę >:(
@BubbleGum_14: Mam rangę 290, dziś nabiłem, mainuję Bloodhound i Lifeline, czasami Octanem. I lubię R99, R-301 i Mastiffa. Z karabinów Flatline, a z snajperek Longbow. Cieszę się, że mnie ktoś o to zapytał :)
podałeś poziom, nie rangę. Rozumiem, że nie grasz rankedow (?) . Ja nie gram jakoś długo i mainuje lifeline i octane. Mam Silvera 3 i około 50 poziomu.
@BubbleGum_14: Oj, najlepszy to nie jestem, szczerze mówiąc. Tylko 109 winów w prawie dwa lata ;(, ale w tym sezonie po raz pierwszy mam więcej fragów niż zgonów, także jednak jest poprawa
@Erykolo12: Oj tak dlatego lepiej grać lekkimi lub medami to można jakoś spie....ić a ciężkim otoczony i wydupczony, ale wystarczy że dwóch graczy się zgra, jeden jaki przynęta drugi kampi 100m od niego i można pół drużyny przeciwnej zniszczyć, współpraca na randomkach rzadko ma miejsce, ale jak już jest to ez win
@Towarzysz777: aż mi się przypomniało jak kiedyś w VK 100.01 P pojechałem sam na jedną stronę mapy (wszyscy oprócz jednego Jagdpanthera pojechali na drugą stronę) i natknąłem się na pół wrogiej drużyny. Rozmontowali mnie w jakieś 15 sekund a Jagdpanther nic nie zrobił tylko stał gdzieś z tyłu w krzakach.
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2020, 19:55
Zawsze! Zwłaszcza w Apexie, kiedy ja rzucam wszystko i pomagam innym, oni, jak to ja jestem bity przez 3 wrogie teamy, to oni tylko lootują okolicę >:(
Odpisz
28 grudnia 2020, 19:59
kogo mainujesz i jakie są twj ulubione bronie. Ewentualnie ranga jaka
Odpisz
28 grudnia 2020, 20:33
@BubbleGum_14: Mam rangę 290, dziś nabiłem, mainuję Bloodhound i Lifeline, czasami Octanem. I lubię R99, R-301 i Mastiffa. Z karabinów Flatline, a z snajperek Longbow. Cieszę się, że mnie ktoś o to zapytał :)
Odpisz
28 grudnia 2020, 20:48
podałeś poziom, nie rangę. Rozumiem, że nie grasz rankedow (?) . Ja nie gram jakoś długo i mainuje lifeline i octane. Mam Silvera 3 i około 50 poziomu.
Odpisz
28 grudnia 2020, 20:58
@BubbleGum_14: Aha, pomyłka. Rzadko gram w rankedy, ale teraz mam brąz 1
Odpisz
28 grudnia 2020, 21:10
Jakie masz staty tak ogólnie
Odpisz
28 grudnia 2020, 21:21
@BubbleGum_14: Oj, najlepszy to nie jestem, szczerze mówiąc. Tylko 109 winów w prawie dwa lata ;(, ale w tym sezonie po raz pierwszy mam więcej fragów niż zgonów, także jednak jest poprawa
Odpisz
28 grudnia 2020, 22:50
jaki rekord fragów i damage miałeś?
Odpisz
29 grudnia 2020, 11:45
@BubbleGum_14: 11 fragów Bloodhound i 2382 damage'a
Odpisz
30 grudnia 2020, 00:40
uu nie jest źle. Mam nadzieję że zrobisz kiedyś te 20 killi i 4k damage'u. Te magiczne liczby dla graczy apexa
Odpisz
30 grudnia 2020, 19:37
@BubbleGum_14: Dzięki i życzę tego samego :)
Odpisz
30 grudnia 2020, 20:02
wnerwiajacy na dłuższą metę jest ten apex jednak. Przeszedłem narazie na fortnite z kolegami bo to luźniejsza gierka
Odpisz
30 grudnia 2020, 20:06
@BubbleGum_14: Też w niego gram, ale tylko razem z kuzynem
Odpisz
29 grudnia 2020, 10:52
Rankedy na miedzi/brązie w r6s be like:
Odpisz
29 grudnia 2020, 09:16
ZAWSZE kiedy gram w tf2 medykiem. Zwykle odpalam ubera i masakruję wrogów uberpiłą, co chwila przełączając się na mediguna by nie obrywać.
Odpisz
29 grudnia 2020, 02:44
A może po prostu wpadłeś w 4 jak idiota i patrzą jak zdychasz, bo w sumie zasłużyłeś
Odpisz
29 grudnia 2020, 00:49
To często mój team, gdy gram rankeda w lolu
Odpisz
28 grudnia 2020, 23:53
Tak było! Dzisiaj w Kurtzpel! Dwa razy!
Odpisz
28 grudnia 2020, 19:26
Mount and Blade be like:
Odpisz
27 grudnia 2020, 14:24
Typowe dla wota
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2020, 14:33
@Erykolo12: Oj tak dlatego lepiej grać lekkimi lub medami to można jakoś spie....ić a ciężkim otoczony i wydupczony, ale wystarczy że dwóch graczy się zgra, jeden jaki przynęta drugi kampi 100m od niego i można pół drużyny przeciwnej zniszczyć, współpraca na randomkach rzadko ma miejsce, ale jak już jest to ez win
Odpisz
28 grudnia 2020, 19:26
@Towarzysz777: aż mi się przypomniało jak kiedyś w VK 100.01 P pojechałem sam na jedną stronę mapy (wszyscy oprócz jednego Jagdpanthera pojechali na drugą stronę) i natknąłem się na pół wrogiej drużyny. Rozmontowali mnie w jakieś 15 sekund a Jagdpanther nic nie zrobił tylko stał gdzieś z tyłu w krzakach.
Odpisz
27 grudnia 2020, 18:19
Aramy są takie piękne
Odpisz
27 grudnia 2020, 15:35
10 v 10 w CoDzie
Odpisz
27 grudnia 2020, 15:28
A później mówią, że słabo grasz
Odpisz
27 grudnia 2020, 14:32
League of Legend jest jak
Odpisz