Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Eskadrowy

28 grudnia 2020, 19:55

Zawsze! Zwłaszcza w Apexie, kiedy ja rzucam wszystko i pomagam innym, oni, jak to ja jestem bity przez 3 wrogie teamy, to oni tylko lootują okolicę >:(

Avatar BubbleGum_14

28 grudnia 2020, 19:59

kogo mainujesz i jakie są twj ulubione bronie. Ewentualnie ranga jaka

Avatar
Eskadrowy

28 grudnia 2020, 20:33

@BubbleGum_14: Mam rangę 290, dziś nabiłem, mainuję Bloodhound i Lifeline, czasami Octanem. I lubię R99, R-301 i Mastiffa. Z karabinów Flatline, a z snajperek Longbow. Cieszę się, że mnie ktoś o to zapytał :)

Avatar BubbleGum_14

28 grudnia 2020, 20:48

podałeś poziom, nie rangę. Rozumiem, że nie grasz rankedow (?) . Ja nie gram jakoś długo i mainuje lifeline i octane. Mam Silvera 3 i około 50 poziomu.

Avatar
Eskadrowy

28 grudnia 2020, 20:58

@BubbleGum_14: Aha, pomyłka. Rzadko gram w rankedy, ale teraz mam brąz 1

Avatar BubbleGum_14

28 grudnia 2020, 21:10

Jakie masz staty tak ogólnie

Avatar
Eskadrowy

28 grudnia 2020, 21:21

@BubbleGum_14: Oj, najlepszy to nie jestem, szczerze mówiąc. Tylko 109 winów w prawie dwa lata ;(, ale w tym sezonie po raz pierwszy mam więcej fragów niż zgonów, także jednak jest poprawa

Avatar BubbleGum_14

28 grudnia 2020, 22:50

jaki rekord fragów i damage miałeś?

Avatar
Eskadrowy

29 grudnia 2020, 11:45

@BubbleGum_14: 11 fragów Bloodhound i 2382 damage'a

Avatar BubbleGum_14

30 grudnia 2020, 00:40

uu nie jest źle. Mam nadzieję że zrobisz kiedyś te 20 killi i 4k damage'u. Te magiczne liczby dla graczy apexa

Avatar
Eskadrowy

30 grudnia 2020, 19:37

@BubbleGum_14: Dzięki i życzę tego samego :)

Avatar BubbleGum_14

30 grudnia 2020, 20:02

wnerwiajacy na dłuższą metę jest ten apex jednak. Przeszedłem narazie na fortnite z kolegami bo to luźniejsza gierka

Avatar
Eskadrowy

30 grudnia 2020, 20:06

@BubbleGum_14: Też w niego gram, ale tylko razem z kuzynem

Avatar Makos305

29 grudnia 2020, 10:52

Rankedy na miedzi/brązie w r6s be like:

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

29 grudnia 2020, 09:16

ZAWSZE kiedy gram w tf2 medykiem. Zwykle odpalam ubera i masakruję wrogów uberpiłą, co chwila przełączając się na mediguna by nie obrywać.

Avatar Kata20557

29 grudnia 2020, 02:44

A może po prostu wpadłeś w 4 jak idiota i patrzą jak zdychasz, bo w sumie zasłużyłeś

Avatar MituDestroyer

29 grudnia 2020, 00:49

To często mój team, gdy gram rankeda w lolu

Avatar DHF1232

28 grudnia 2020, 23:53

Tak było! Dzisiaj w Kurtzpel! Dwa razy!

Avatar Maruska

28 grudnia 2020, 19:26

Mount and Blade be like:

Avatar Erykolo12

27 grudnia 2020, 14:24

Typowe dla wota

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 27 grudnia 2020, 14:33

@Erykolo12: Oj tak dlatego lepiej grać lekkimi lub medami to można jakoś spie....ić a ciężkim otoczony i wydupczony, ale wystarczy że dwóch graczy się zgra, jeden jaki przynęta drugi kampi 100m od niego i można pół drużyny przeciwnej zniszczyć, współpraca na randomkach rzadko ma miejsce, ale jak już jest to ez win

Avatar PzKpfw_IV

28 grudnia 2020, 19:26

@Towarzysz777: aż mi się przypomniało jak kiedyś w VK 100.01 P pojechałem sam na jedną stronę mapy (wszyscy oprócz jednego Jagdpanthera pojechali na drugą stronę) i natknąłem się na pół wrogiej drużyny. Rozmontowali mnie w jakieś 15 sekund a Jagdpanther nic nie zrobił tylko stał gdzieś z tyłu w krzakach.

Avatar kola3492

27 grudnia 2020, 18:19

Aramy są takie piękne

Avatar Big_Chungus

27 grudnia 2020, 15:35

10 v 10 w CoDzie

Avatar TheExpertt

27 grudnia 2020, 15:28

A później mówią, że słabo grasz

Avatar Last_Chance

27 grudnia 2020, 14:32

League of Legend jest jak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ZSRRBall
Dodane przez: ZSRRBall

Phi!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie zadzieraj z bobrami

No to posłuchane

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka