Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Niegrzeczny Oskarek
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2013, 12:26
I to jest ***a pomysł.
Odpisz
12 maja 2021, 13:53
no k...a nie bo oni też mają czołg tak w ogóle jak zobaczysz czołg uciekający przed 10 czołgami to ja
Odpisz
26 grudnia 2013, 23:26
A na czołg to nie trzeba mieć jakiegoś pozwolenia czy innego świstka?
Odpisz
22 lipca 2017, 11:35
Osoba prywatna nie może chyba w ogóle posiadać czołgu ani innego tego typu sprzętu.
Odpisz
24 lipca 2017, 03:41
@opliko95: Ekhem Zagwintowana lufa ekhem ekhem
Odpisz
24 grudnia 2013, 14:22
uwaga . niech cala polska zlozy sie na czalk . pokazemy tym ze sejmu kto tu zadzi.
Odpisz
27 grudnia 2013, 13:22
Zadzi!? ZADZI!? Co to ku*wa znaczy!?
Odpisz
10 maja 2014, 11:58
@Nieznany_w_internecie: To samo co czalk
Odpisz
2 stycznia 2014, 16:36
z przodu?? nie jestem pewien , 240mm pod kątem , przy czym przy produkcji stal nachodzi na siebie tworząc tzw,, poduszki'' ... żaden kaliber z przodu nie ma szans a co do działa , 150mm z pancernika - przy wadze pocisku i siły ... po prostu gnieciuch ^^
Odpisz
27 grudnia 2013, 15:05
idioci
Odpisz
26 grudnia 2013, 23:13
czołg tyle nie kosztuje
Odpisz
26 grudnia 2013, 22:39
Polacy robią najnowszy projekt czołgu PL-01 concept
Odpisz
26 grudnia 2013, 12:43
hehehe dobre
Odpisz
26 grudnia 2013, 21:09
@NeoNixPlayGames: nom
Odpisz
26 grudnia 2013, 17:59
Oni mogą kupić kilka czołgów.
Odpisz
26 grudnia 2013, 17:10
nie warto kupować amerykańskie czołgi , lepiej zbudować Panzerkampfwagen VIII - koszt -750,000 zł albo znanego tygrysa za 450,000 zł ;) ... jak ktoś nie wierzy niech sobie poczyta o tym - wiedza nie gryzie xddd
Odpisz
26 grudnia 2013, 18:07
@P_A_N_T_E_R_A: Mausa? To gówno jest wolne jak cholera.
Odpisz
26 grudnia 2013, 20:01
@P_A_N_T_E_R_A: Nie lepiej zbudować kv-1 ? albo rudego ? tylko takie gówna ;-;
Odpisz
27 grudnia 2013, 02:39
@P_A_N_T_E_R_A: Żeś mnie oświecił , już od razu zapi*rdalam do budowy
Odpisz
27 grudnia 2013, 08:28
@P_A_N_T_E_R_A: po co budować niemieckie czołgi które drozej wyjdą od ruskich np T-34
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:45
@Peter_PL: bo ruskie mają tzw,, dziurawy pancerz'' , mowa tu o kiepskiej jakości stali , z fabryki tylko 2% czołgów wychodziło sprawnych , co dziesiąty posiadał radio , a co drugi miał problemy z wentylacją , silnikiem lub zawieszeniem , a w ,,strażnikiem odry '' kierowało się jak samochodem ;) ( miał silnik elektryczny)
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:46
oświęce cię - t-34 też ledwo osiągały 25 km na godzinę
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:46
@Peter_PL: bo nie chce mieć wielkiego ,,bum'' jak go odpalę ;)
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:49
@jacek1s: myszki były jeżdżącymi bunkrami , zdolnymi przetrwać nalot bombowy przez B-17 ;), a co do kv ( całej serii) to częste awarie silnika były normalnym dniem
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:57
@P_A_N_T_E_R_A: a STB-1 ;-;
Odpisz
29 grudnia 2013, 16:16
@jacek1s: powiedz mi jaki ma pancerz od góry i od dołu ;)
Odpisz
29 grudnia 2013, 16:43
@P_A_N_T_E_R_A: na wieży ma 248 a na reszcie 132
Odpisz
30 grudnia 2013, 15:05
@jacek1s: a wiesz w którym roku go wyprodukowano ??
Odpisz
30 grudnia 2013, 15:08
@P_A_N_T_E_R_A: STB 1, został zbudowany w 1968. W 1969 r. zbudowano kolejny prototyp, w którym zamontowano system automatycznego ładowania armaty.
Odpisz
1 stycznia 2014, 20:28
@jacek1s: a strażnik odry powstał w 1945 roku... i w ten sposób porównujemy czołgi między którymi jest różnica 20 lat... ale i tak stawiał bym na ,,myszkę'' w starciu bezpośrednim
Odpisz
1 stycznia 2014, 20:46
@P_A_N_T_E_R_A: mysz jest słaba i powolna a pancerz stb-1 przebije bez problemu jak dobrze trafi.
Odpisz
22 lipca 2017, 17:43
@jacek1s: nowy avek?
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:50
@P_A_N_T_E_R_A: tygrys? gówno które tylko mogło ''kampić'' bo szybko silnik szlag trafiał.. maus? ku8wa serio?
Odpisz
25 grudnia 2013, 08:37
Na wiejską i Waldka (cyca) na premiera
Odpisz
24 grudnia 2013, 00:54
Nie chce psuc obrazka ale nie dostaniesz kilku milionow dolarow od tak :)
Odpisz
24 grudnia 2013, 13:16
@MaxiorPL: Możesz wziąć kilka kredytów angażując całą rodzinę i wszystkich znajomych.
Odpisz
23 grudnia 2013, 23:48
To jak chłopaki napier.dalamy na wiejską?;D
Odpisz