Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 października 2015, 21:14

W kościele sie myśli o Bogu jeśli nie jesteście chrześcijanami to nie słuchacie tylko myślicie o śmiesznych rzeczach ...

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2018, 22:33

wtf jaki ja zje**ny bylem xd to ciekawe jak mozna się zmienic przez 3 lata

Avatar Baturaj

27 grudnia 2017, 12:38

No jak ktoś sobie rozmyśla o niebieskich migdałach w trakcie mszy to niedziwne. Ja już od dawna tak nie mam. Czasem tylko niechcący się zamyślę.

Avatar Gusel

27 czerwca 2017, 09:24

Ja jak jestem w kościele ministrantą

Avatar TypowaParowka

15 grudnia 2016, 18:18

mi zazwyczaj kiedy katecheta tłumaczy iście " ważną " dla mnie i mojego żeyci kwestię

Avatar JaJestemZWami

11 lutego 2016, 22:22

Jestem ateistą. Szach mat atei... Nie czekaj...

Avatar SockPuppet

27 grudnia 2013, 14:00

Ja w kościele myślę o walce z bezbożnikami, rzecz jasna. Nie ma w tym nic śmiesznego.

Avatar Ravios

27 grudnia 2013, 00:33

Połowa napisze że nie chodzi ale to kłamstwo i mamusie ich ciągnął :P

Avatar ozi12

26 grudnia 2013, 23:10

mi najczęściej w poważnych sprawach

Avatar stachu95

26 grudnia 2013, 23:03

w kazdym nieodpowiednim momencie(no np pogrzeb tez moze byc)

Avatar Maks2603

26 grudnia 2013, 20:34

Mógł być jeszcze malutki procent- z kolegami.

Avatar dom2mich3

26 grudnia 2013, 18:45

Racja
:D

Avatar Minerman

26 grudnia 2013, 18:25

Po co się chwalicie, czy chodzicie do kościoła czy nie? Przecież wszyscy mają to w dvpie:/

Avatar czako2011

26 grudnia 2013, 18:11

przeważnie w kościele się nudzimy tak samo na lekcji lub w poważnej sytuacji wtedy nasz mózg chce nas pocieszyć przypominając nam śmieszne rzeczy

Avatar saskacz

26 grudnia 2013, 18:09

w kościele? Jak już to w jakimś muzeum czy coś...mnie to czerwone nie dotyczy(nie chodzę)

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2013, 08:50

U mnie żółte jest jeszcze czerwone pole, a zamiast niebieskiego pola jest zielone :P

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2013, 12:23

Gdzie masz zielone? Jest czerwone a zi... albo jesteś daltonistą.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2013, 13:35

Miałem krzywo monitor -,_,-

Avatar konstanty

26 grudnia 2013, 18:02

;__;?

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2013, 19:06

@konstanty: Zakrzywienie monitora, szczególnie w laptopie powoduje niezłą grę kolorami. Raz widziałem czarno-biało jak przechyliłem.

Avatar konstanty

26 grudnia 2013, 19:11

;_;

Avatar saskacz

26 grudnia 2013, 21:59

Gdzie Ty tu widzisz zielone? O.o

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2013, 22:03

@saskacz: A umiesz czytać odpowiedzi?

Avatar saskacz

26 grudnia 2013, 22:06

nie :) bo "nie chce mi sie" >:|

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2013, 22:10

@saskacz: Ale pisać niepotrzebny komentarz Ci się chce? (''>.<)

Avatar saskacz

26 grudnia 2013, 22:32

tak :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Przerwa na herbatkę

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Angielskie śmieszki

Przypałowo

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka