memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 grudnia 2013, 23:20
Nie wiem jak wy,ale jak dla mnie tak może zostać.
Odpisz
28 grudnia 2013, 20:52
Drogowcy próbowali zaskoczyć zimę, ale jak zwykle to ona ich zaskoczyła.
28 grudnia 2013, 20:08
znowu mamy najbliżej do kapliczki i będziemy odśnieżać żeby uświęcić jajka na wielkanoc
28 grudnia 2013, 15:43
mamy ładną wiosnę tej zimiy ale za to będziemy mieli ładną zimę tej wiosny
28 grudnia 2013, 15:33
Przyjdzie w kwietniu.
28 grudnia 2013, 14:38
Zima zrobiła taki prezent świąteczny... wiedziała, że nie stać nas na odśnieżanie :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2013, 23:20
Nie wiem jak wy,ale jak dla mnie tak może zostać.
Odpisz
28 grudnia 2013, 20:52
Drogowcy próbowali zaskoczyć zimę, ale jak zwykle to ona ich zaskoczyła.
Odpisz
28 grudnia 2013, 20:08
znowu mamy najbliżej do kapliczki i będziemy odśnieżać żeby uświęcić jajka na wielkanoc
Odpisz
28 grudnia 2013, 15:43
mamy ładną wiosnę tej zimiy ale za to będziemy mieli ładną zimę tej wiosny
Odpisz
28 grudnia 2013, 15:33
Przyjdzie w kwietniu.
Odpisz
28 grudnia 2013, 14:38
Zima zrobiła taki prezent świąteczny... wiedziała, że nie stać nas na odśnieżanie :D
Odpisz