Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Mametchi_Pro_Student

17 czerwca 2021, 19:45

Genialne.
Chociaż wolałbym PS3 , bo fajny jest.

Avatar DragonJuzik125

26 lipca 2016, 23:04

ja teraz siedzę na monitrze Iphone podłączonym do laptopa na którym słucham muzyki

Avatar Verben

11 grudnia 2014, 20:36

Czemu nie pc

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2013, 21:19

Kto zaówarzył ,że telewizor dla XBOXa jest mniejszy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2018, 12:14

@daglasio: O nie, zmusiłeś mnie do tego, nie chciałem tego robić i wolałem uniknąć takiej sytuacji ale nie zostawiasz mi wyboru.

No chyba ty

Avatar daglasio

13 listopada 2018, 21:35

ja chyba ale ty napewno

Avatar kubbas2

27 grudnia 2013, 20:44

Zgadzam się z bylejakbylegdzie

Avatar Bilolus1

27 grudnia 2013, 21:37

@kubbas2: Czemu mu nie odpiszesz ?

Avatar
heroes10

28 grudnia 2013, 22:34

@Bilolus1: Może się wstydzi?

Avatar kubbas2

11 stycznia 2014, 00:21

nie wiedzałem jak to sie robi bo jakieś pare miut po utworzeniu konta skomentowałem obrazek

Avatar Hank1212

28 grudnia 2013, 10:39

Mózg roz***ny.

Avatar malaho2000

27 grudnia 2013, 21:15

może dlatego że nie każdego na to stać :O

Avatar bylejakbylegdzie

27 grudnia 2013, 20:06

taka konsola była by super

Avatar KapitanOczywisty

27 grudnia 2013, 20:14

@bylejakbylegdzie: To by się sprawdziło gdy np:grasz z bratem a on chce grać w to a ty w to.pozdro dla wszystkich

Avatar benman

27 grudnia 2013, 20:34

@KapitanOczywisty: Jeszcze potrzeba dwóch telewizorów i obaj możecie chcieć zagrać w tę samą grę.

Avatar jasnib

27 grudnia 2013, 20:18

PlayBox 4 One? XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2013, 21:18

@jasnib: A możę XPS 360?

Avatar jasnib

30 grudnia 2013, 19:32

albo Xplay one (albo 360) 4?

Avatar Welpa

27 grudnia 2013, 20:10

oby dwa są dobre...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nieuczciwa ocena

Młodzi gniewni

Lekko nie będzie

Rel

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka